Ekonomi

Zincir Mağazalar Derneği Serhan Tınastepe ile devam kararı aldı

Zincir Mağazalar Derneği üyeleri 16 Ocak 2023 Pazartesi günü yapılan Genel Kurul’da Serhan Tınastepe ile devam kararı aldı.

Zincir Mağazalar Derneği’nin çağdaş perakendenin yüzde 70’ini temsil eder bir pozisyona geldiğini söz eden İdare Konseyi Lideri Serhan Tınastepe bunda en kıymetli hissenin üyelerin çalışmalara verdiği bilgi paylaşımı ve iştirak dayanağı olduğunu söyledi.

Cumhuriyetin 100. yılının kutlanması, yaklaşan seçimin her alanda hissedilmesi, küresel enflasyon artışının gerilemeye başlaması üzere etkenlerle 2023’ün değerli bir yıl olduğuna işaret eden Tınastepe, yeni yılda perakendenin en kıymetli gündem hususunun verimlilik olacağını tabir etti.

Tınastepe, bilhassa güç maliyeti problemine karşı sektörel uğraşların sürdüğünü belirterek, alternatif güç kaynağı tahlilleri, güç verimliliği sağlayan verimlilik yatırımları ve alınacak tedbirlerle maliyet denetiminin sağlanması gerektiğini vurguladı.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu