Teknoloji

Yılın beklenen oyunu Hogwarts Legacy sızdırıldı: Harita, ana menü ve fazlası

600x338hogwarts legacy sizdirildi harita ve ana menu ortaya cikti

hogwarts legacy sizdirildi harita ve ana menu ortaya cikti159463 0 Warner Bros. Interactive ve Avalanche Software’ın açık dünya rpg oyunu Hogwarts Legacy merakla bekleniyor. Oyunun resmî sanat kitabı yayınlanmadan evvel internete düştü ve oyunun ana menüsünden dört bir oranında küçüldüğü söylenen eski dünya haritasına Hogwarts ve Hogsmade için Noel dönemi görünümüne kadar birçok bilgi ortaya çıktı.

Yan vazifelerle birlikte 70 saat oynanış süresi

Oyunun sadece ana misyonları 35 saat sürecek. Çok sayıda Merlin bulmacası ve yan misyonların eklenmesiyle birlikte oyunun %100 tamamlanması 70 saat alacak. Bulmacalar, neredeyse tüm sihirlerin kullanılacağı çeşitli biçimlerde çözülecek. PlayStation platformuna özel farklı bir kısım olacak. Kimi büyüler sırf ana kıssada muhakkak etaba gelindikten sonra yan vazifede açılacak. Bağımsız zindan keşifleri ve boss savaşları da olacak.

PC donanımlarını zorlayacak

Hogwarts Legacy, Harry Potter kozmosuna dayanan en uygun oyunlardan biri olmakla kalmayacak, birebir vakitte PC donanımının hudutlarını zorlayacak.

Hogwarts Legacy ne vakit çıkacak?

Hogwarts Legacy, 10 Şubat’ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S platformuna çıkış yapacak. 4 Nisan’da da PS4 ve Xbox One, 25 Temmuz’da da Nintendo Switch için yayınlanacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu