Magazin

YENİ KEŞİFLER: ADLER CAMÉLÉON

“Değişim” neredeyse hayatın söz anlamı… Her gün yeni, farklı hoşluklarla karşılaşıyor, enteresan tesadüflere şahit oluyoruz. Bu yeni keşifler Adler’in kreasyonlarına ilham kaynağı oluyor ve “metamorfoz” ruhu, dönüştürülebilen Caméléon yüzükleriyle hayat buluyor.

Adler Mücevher Evi’nin pek çok koleksiyonunda “kontrastların uyumuna” rastlanır; tıpkı birinci olarak 2002 yılında tasarlanan, sadelik ve çokluk kavramlarının şiirsel bir yorumu olan “Caméléon” isimli yüzükler gibi… Göz kamaştıran renkleri, özgün çizgileriyle, Caméléon yüzükleri anın ruhuna nazaran, görünüm değiştirebiliyor.

İkonikleşen bu mücevherin yirminci yılı anısına 2 yeni dış yüzük “farklılaşma” özelliğini çeşitlendirmek üzere koleksiyona katıldı. Farklı renk alternatiflerine sahip Caméléon, “olanaklarla” oynuyor.

f60f94a0 3254 45d8 b850 89988179df09 e2db463c 8fe7 4834 8583 44016a05dbb8

Tek başına, birkaç tane üst üste, bir ortada yahut birbirinin içine geçirilerek takılabilen yüzükler armoni içindeki formlarıyla verdikleri sevinç sayesinde adeta hayat sevincini arttırıyorlar. Mücevher ustaları 2 yeni dış yüzükle, markanın ikon koleksiyonlarından birini, çağdaş bir bakış açısıyla tekrar ve yine yorumluyor. Birinin yumuşak ve yuvarlak sınırları, başkasının pırlantalarla konturlanmış keskin çizgisiyle bütünleşiyor. Bunlara, pırlantalarla çevrili beyaz altın yahut pembe altından iç yüzükler eşlik ediyor. İsteğe bağlı olarak değiştirilebilen Caméléon yüzükler, kişiliğimizin farklı yanlarını tabir edilebilmeyi mümkün kılıyor.

08ce9c3c 9d4f 45f3 98d9 772d92f1d863 b672165b 3aae 4f45 a81f fd3402a4506a

Yaklaşık 137 yıldan beri vaktin simgesi mücevherler üreten Adler, farklı tatlarla birleştirdiği ustalığını kreasyonlarındaki harikulade bir “dengeyle” gözler önüne seriyor. Doğunun duygusallığı ve hassasiyeti yüzüklerin iç bükey formlarında hissedilirken, batının geometrik sertliği formun şahsiyetini ortaya çıkartıyor. İstisnai hayallerden doğan istisnai modüller Adler koleksiyonlarında tekrar buluşuyor.

Adler’in dördüncü jenerasyon temsilcileri Allen ve Daisy Adler aile geleneklerini sürdürmekle birlikte markaya yepisyeni fikirlerle, yeni bir vizyon getiriyor. Değişimin, çağın vazgeçilmez bedeli olduğunun şuurunda olan 4. nesil temsilcilerinin yaratıkları yeni koleksiyonlarda “modeli dönüştürülebilen” avangart, cüretkâr ve rafine mücevherler kıymetli bir yer teşkil ediyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu