Teknoloji

ViewSonic webcam odaklı yeni monitörlerini duyurdu

600x338viewsonic webcam monitor serisi tanitildi

viewsonic webcam monitor serisi tanitildi159491 0 Pandemi sonrasında uzaktan çalışma yeni olağan olduğu için web kamera teknolojileri de öne çıkmaya başladı. Geçmiş devirlerde pek webcam dostu olmayan monitörler yavaş yavaş trende ayak uydurmaya başladı.

ViewSonic webcam monitör serisi

ViewSonic tarafından tanıtılan yeni VG serisi monitörler premium webcam teknolojileri barındırması ile dikkat çekiyor. İki modelde yer alan web kameralar entegre LED aydınlatmaya sahip ve çift istikametli mikrofonlar yapay zekâ takviyeli gürültü engelleme yapabiliyor.

Çift 5W hoparlör, 90W USB Tip-C, USB Tip-A, USB Tip-B, HDMI 1.4, Ethernet çıkışları olan monitörler farklı görüntü konferans yazılımları ile de desteklenmiş. 24 inçlik Full HD ekranı olan ViewSonic VG2456V modeli 360$ iken 27 inçlik 2K ekranı olan ViewSonic VG2456V-2K ise 480$ fiyat etiketi ile satılacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu