Magazin

UZMANINDAN ŞAHSİLEŞTİRİLMİŞ BAKIM RUTİNİ

Türkiye’nin seçkin hekimleri aracılığıyla çeşitli cilt tiplerine özel şahsileştirilmiş bakım rutini sunan WTC (welcometoclub)’nin düzenlediği davette iştirakçiler WTC ve cilt sıhhati ile ilgili bilgiler edinirken ürünleri de deneyimleme talihi buldu. Davetliler, WTC’ nin birinci tecrübe noktası, Spa Soul’u da bünyesinde bulunduran The Ritz-Carlton, Istanbu’da bir ortaya geldi.

Welcometoclub Nedir?

welcometoclub, kısa ismiyle WTC, tele-sağlık alanını e-ticaretle buluşturan yeni bir teşebbüs. Cilt bakımınız için kullanacağınız ürünleri uzman yönlendirmesiyle seçmek artık mümkün ve çok kolay.

welcometoclub.com’da Türkiye’nin seçkin dermatolog ve medikal estetik tabipleriyle bulunduğunuz yerden, hiçbir ekstra program/uygulama indirmek zorunda kalmadan, size uygun bir vakitte randevunuzu oluşturup online olarak görüşebiliyorsunuz.

Doktorunuzla birlikte cildinizin gereksinimlerini belirleyip size en uygun ürünlere karar veriyorsunuz, aklınızdaki soruları sorabiliyorsunuz ve önerilen ürünleri yeniden platform üzerinden en yanlışsız ve avantajlı fiyatlara satın alabiliyorsunuz.

welcometoclub platformunda gördüğünüz tüm ürünler, WTC takımı ve Bilim Kurulu’nun incelemelerinin akabinde seçilmiş ürünler olup her insanın cildi; sahip olduğu genetik harita ve mikrobiyotanın maruz kaldığı tüm dış faktörlerin tesiriyle eşsiz olarak şekilleniyor.

WTC grubu, yenilikçi ve bilime yatırım yapan markalara ilişkin en yeni teknoloji ve patentli içeriklerle üretilmiş, milletlerarası düzenlemelerce insan sıhhati için güvenli bulunmayan bileşenleri kullanmayan, tabiata, gezegene ve hayvanlara saygılı olan markaları seçiyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu