Teknoloji

Uber Kurye, İstanbul’da kullanıma sunuluyor

600x338uber kurye istanbul da kullanima sunuluyor

uber kurye istanbul da kullanima sunuluyor159547 0 Ülkemizde sarı taksi çağırma uygulaması olarak faaliyet gösteren Uber, Avrupa ve ABD’de ağır olarak kullanılan Uber Kurye hizmetini kullanıma sunuyor. Uber Kurye hizmeti 19 Ocak’ta başlayacak.

Kullanıcılar Uber uygulamasındaki “Paket gönder” özelliği ile paketlerini dilediği adrese Uber kuryeleriyle göndererek ödemeyi Uber uygulaması üzerinden yapabilecek. Uber kurye başvurusu onaylanan şahıslar, uygulamadaki “Paket al” özelliğini kullanarak kullanıcıların paketlerini taşıyarak gelir elde edecek.

70 TL’ye kadar birinci teslimat ücretsiz

Uber Kurye’yi birinci kere kullanacak müşterilerden birinci teslimatta 70 TL’ye kadar gönderim fiyatı alınmayacak. Kampanya’dan faydalanmak için Uber uygulamasında bulunan Cüzdan sekmesindeki Promosyonlar bölümüne UBERKURYE promosyon kodunu ekleyin, Uber Kurye çağırın ve İstanbul’da geçerli ilk paket teslimatınız 70 TL’ye kadar fiyatsız olsun. Kampanya, 31 Ocak tarihine kadar kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Uber’den yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“Global teknoloji platformu Uber, anlık paket teslimatı yapılabilen “Uber Kurye” hizmetini İstanbul’da başlattı. 19 Ocak tarihinden itibaren Uber ayrıcalığı ile İstanbul’da süratli, kolay ve inançlı anlık paket teslimatı yapılabilecek. Uber Kurye ile gönderilecek paketler, Uber uygulamasında belirtilecek adresten teslim alınır ve iletilmek istenen adrese teslim edilir. Uber kullanıcıları, uygulamada bulunan ‘Paket gönder’ seçeneğine ek olarak, ‘Paket al’ seçeneğini de kullanarak belirttikleri adresten paket aldırıp teslimat adresine ulaştırabilir.”

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu