Teknoloji

Twitter, üçüncü taraf uygulamaların fişini çekti

600x338twitter uygulamalarinin hazin sonu

twitter uygulamalarinin hazin sonu159578 0 Geçtiğimiz haftalarda Twitter geliştirici takımı tarafından üçüncü taraf uygulamalara erişimin engellendiği bilgisi gelmişti. Twitter idaresinin nasıl bir karar vereceği merakla beklenirken şok bir sonuç çıktı.

Twitter uygulamalarına geçit yok

Güncellenen geliştirici siyasetine nazaran Twitter programlama araçlarına erişen tüm üçüncü taraf uygulamalar engellendi. Yeni siyaset Twitter ana uygulamasının sunduğu rastgele bir deneyimin taklit edilmesini yasaklıyor. Bu da haliyle tüm Twitter uygulamalarının sonunun gelmesi demek.

Tweetbot üzere uygulamalar daha güçlü kullanım tecrübesi sunduğu için sıkça tercih ediliyordu. Elon Musk anlaşıldığı kadarıyla kullanıcıların özgün uygulamada vakit geçirmesini istiyor. İlerleyen periyotlarda bu kurallarda bir esneme olur mu bilinmiyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu