Teknoloji

Twitter Blue yıllık abonelik seçeneği geliyor

600x338twitter blue yillik abonelik ne kadar

twitter blue yillik abonelik ne kadar159525 0 Mavi rozet de dahil kimileri tartışmaya açık pek çok özellik ile donattığı Twitter Blue abonelik paketini yine dağıtmaya başlayan Elon Musk, artık bu pakete yeni bir fiyat seçeneği ekliyor.

Twitter Blue yıllık abonelik

Twitter Blue aboneliği olağanda iOS uygulamasından aldığınızda 11$ iken web uygulamasından aldığınızda 8$ aylık ödeme planına sahipti. Bu hafta eklenen yeni yıllık abonelik ise 84$ ödeme istiyor.

Web tarafında kullanıcılar yıllık seçeneği tercih ederse 12$ tasarruf etmiş olacaklar. Bu da uzun periyodik Blue aboneliği kullanmaya istekli hesaplar için avantaj oluyor. Mavi rozet, 60 dakikalık görüntüler, yorumlarda öncelik, gönderi düzenleme yakın devirde 4000 karakter sonu üzere avantajlar sunan Twitter Blue aboneliği hali hazırda belli ülkelerde ve belli kullanıcı kümelerine sunuluyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu