Teknoloji

Twitter Blue aboneliği Android’e geldi: Türkiye’de hâlâ yok!

600x338twitter blue aboneligi android e geldi

twitter blue aboneligi android e geldi159544 0 Süratli mavi tik rozeti almanın önünü açan Twitter Blue, birinci olarak iOS platformunda, aylık 11 dolar fiyatlandırmayla etkin edilmişti. Artık, Android için resmî Twitter uygulaması üzerinden Twitter Blue aboneliği satın alınabiliyor. Web üzerinde 8 dolar olarak fiyatlandırılan Blue aboneliği, Google Play uygulama içi satın alma fiyatlarının maliyetini dengelemek için Android’de de 11 dolar.

Twitter Blue, şu anda Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Japonya’da açılmış durumda. Twitter, Türkiye için resmî olarak Blue aboneliğini başlatmadı; münasebetiyle Türkiye fiyatları belirli değil. Uygulama içi satın alımlar kısmında Twitter Blue 1 aylık fiyatı 250 TL olarak görünüyor fakat bu, Twitter Türkiye’nin belirlediği fiyat değil.

Twitter Blue aboneleri şu anda mavi doğrulama işareti, daha uzun görüntü yükleme, karşılıklarda öncelik üzere özelliklere sahip oluyor. Husus okuyucu, tweet düzenleme, özel simge ve temalar üzere özellikler de Twiter Premium’a özel.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu