Teknoloji

Togg’un taşınabilir uygulaması Trumore yayınlandı

600x338togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi

togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi159602 0 Togg’un kullanıcı tecrübesini artırmak için geliştirdiği Trumore isimli taşınabilir uygulaması; App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery’de fiyatsız olarak yayınlandı. Kullanıcılar uygulamaya giriş yaparak Togg teknolojilerine erişebiliyor.

Yerli araba sahibi olmayan bireylere de uygulamadaki pek çok özellikten yararlanacak. Dijital NFT’ler, FinTek tahlilleri, yapay zeka teknolojileri, pozisyon bazlı akıllı hizmetler, oyunlar ve cümbüş içerikleri kullanılabilecek. Uygulamadaki özellikler Trumore, Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıkları altında sıralanıyor.

Earn.more

Earn.more, kullanıcıya kazandıran hizmetleri kapsıyor, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme tecrübeleri sunan fintek tahlillerini içeriyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile araç içi ödeme, taşınabilir ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün oluyor. Dijital varlık idaresi altında da puan üzere çeşitli ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi159602 1 Earn.more’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması bulunuyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya nazaran ve o zamanki seyahat koşullarına nazaran şahsa ve seyahate özel oluşturulan bir dijital magnet bu. Go.more uygulamasının dataları ile dijital sanat yapıtlarının yapay zekâ algoritmasıyla bir ortaya getirilmesiyle ortaya çıkan eşsiz dijital çalışmalar, kullanıcının varacağı noktaya özel olduğu için klasik dekoratif magneti andıran ancak büsbütün seyahat tecrübesine özel, yapay zekayla oluşturulan bir eser olarak ortaya çıkıyor.

Go.more

Go.more, kullanıcıyı gezdiren, şahsileştirilmiş rota tekliflerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler sunuyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon süreçleri üzere hizmetler kullanıcıların mobilite tecrübesini kesintisiz hale getiriyor. Uygulama içindeki tasarruf hesaplayıcı ile yol fiyatı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama üzere servislerden yararlanmak mümkün oluyor.

togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi159602 2

Play.more

Kullanıcıyı eğlendiren, gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı hayat hizmetleri Play.more’da yer alıyor. Akıllı hayat tahlilleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve taşınabilir oyun uygulamaları, akıllı sıhhat uygulamaları Play.more servislerini oluşturuyor.

togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi159602 3 USE CASE Mobility® kavramını üniversal bir lisan olan sanatla da anlatan Togg, ‘Dijital Arka Mode’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji’, ‘Doğu-Batı’, ‘Akıl-Kalp’, ‘Birlik-Çokluk’ ve ‘Bugün-Yarın’ kavramlarını kullanıcıya deneyimletiyor. Dünyanın önde gelen Türk dijital sanatkarlarıyla çalışan Togg’un bu uygulamasıyla kullanıcılar akıllı aygıt ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse konutlarındaki TV’lere ya da dijital ekranlarına yansıtabiliyor.

Scale.more

Scale.more da daima gelişen, iş birlikleriyle büyüyen ekosistem ile kesintisiz ve entegre kullanıcı tecrübesi sunuyor. Togg şu ana kadar Ava Labs, Trendyol, Hopi, Plug and Play, THY, Shell, Paycell, Metaco, Migros, ETIYA, SMART IX, BlindLook ve Qualcomm ile iş birlikleri yaptı.

togg un mobil uygulamasi trumore yayinlandi159602 4

Trumore uygulamasından ön sipariş verilecek

Trumore platformu üzerinden Togg akıllı aygıtı için ön sipariş vermek de mümkün olacak. Kullanıcılar Trumore platformu üzerinden katılacakları bir müsabaka ya da dilerlerse kura yoluyla Togg akıllı aygıtına ön sipariş verme hakkı elde edebilecek. Birebir vakitte Togg’un, Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel olarak üreteceği ve açık artırma ile satışa sunacağı NFT koleksiyonu kapsamında da 2023 adet akıllı aygıt için ön siparişe katılma hakkı ve sıralama önceliği olacak.

Şubat ayında siparişler alınmaya başlanacak

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, mobilite ekosistemini Trumore dijital platformuyla genişletip yaygınlaştırdıklarını belirterek, şunları söyledi: “Mobilite tecrübesini tekrar tanımlayarak, kullanıcılara günlük hayatlarını kolaylaştırıp keyifli hale getirecek akıllı ömür tahlilleri geliştiriyoruz. Bu tahlillerimizi Trumore dijital platformumuz üzerinden kullanıcılarla buluşturmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Platformumuzu oluşturan Earn.more, Go.more, Play.more ve Scale.more başlıklarında mobilite ekosisteminin sunduğu tüm fırsatları biz de kullanıcıların hizmetine sunuyoruz. Datayı işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen platformumuz daha çok kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve daima gelişen bir dünya demek. Uygulamamız ile kullanıcılara kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyoruz. Amacımıza giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp, birinci çeyrek sonunda birinci akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri ferdî kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. Trumore platformu üzerinden de Togg akıllı aygıtına ön sipariş verme hakkı olacak.”

https://apps.apple.com/tr/app/apple-store/id1610978415?l=tr

Diğer platformlar için: https://bit.ly/3QS6bFg

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu