Teknoloji

Tecno katlanabilir ve uzayabilir telefonu ortaya çıktı

600x338tecno phantom vision v katlanabilir telefon cok iddiali

tecno phantom vision v katlanabilir telefon cok iddiali159535 0 Yavaş yavaş akıllı telefon üreticileri kıymetli bir pazar haline gelen katlanabilir akıllı telefon konseptini benimsemeye başladı. Samsung açık orta önder olsa da oyuncuların sayısı giderek artıyor.

Tecno Phantom Vision V geliyor

Ülkemizde de yerli üretime başlayan Çinli Tecno markası katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Samsung’un kısa müddet evvel gösterdiği konsepte emsal olarak bu telefon da hem katlanıyor hem de uzuyor fakat bir farkı var.

Açıldığı vakit 8 inç olduğu kestirim edilen iç ekran uzadığı vakit ise 10.1 inçe ulaşıyor. Böylelikle standart bir tablet boyutuna kavuşabiliyor. Dış kısmında genel kullanım için bir ekran yer alırken kamera adasının çabucak altına ise küçük bir ekran daha pozisyonlandırılmış. Bu ekran gelen bildirimleri ve makul uygulamaları gösterebiliyor.

tecno phantom vision v katlanabilir telefon cok iddiali159535 1

Tek bir katman içerisine 11 tane işlevsel katman entegre eden Tecno Phantom Vision V havacılıkta kullanılan titanyumdan imal edilmiş. Bir nevi Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold birleşimi diyebiliriz. Şimdi Tecno bu konsepti resmi olarak tanıtmadı.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu