Teknoloji

Sony Xperia 10 IV için Android 13 güncellemesi yayınlandı

600x338xperia 10 iv icin android 13 yayinlandi

xperia 10 iv icin android 13 yayinlandi159504 0 Geçtiğimiz yılın ağustos ayında yayınlanan Android 13, Google tarafından süratlice Pixel aygıtlarına dağıtılsa da üçüncü parti üreticilerin güncellemeleri yayınlaması hayli uzun sürdü. Bu doğrultuda Sony, geçtiğimiz ay Android 13 güncellemelerine başlamıştı. Firma, artık de Xperia 10 IV için bu güncellemeyi yayınladı.

Şimdilik sadece Güneydoğu Asya’da indirilebiliyor

Geçtiğimiz ay Xperia 5 IV, Xperia 1 III, Xperia 5 III ve Xperia Pro-1 için yayınlanan Android 13 güncellemesi artık de Xperia 10 IV için yayınlandı. Aygıta yenilenmiş zımnilik seçenekleri, daha özelleştirilebilir dnamik tema, uygulamalara özel lisan seçenekleri ve birçok farklı yenilik getiren Android 13 şimdilik sadece Güneydoğu Asya’da çift sim modelli Xperia 10 IV için yayınlandı fakat önümüzdeki haftalarda daha çok bölgede kullanıma sunulacaktır. Güncelleme, Android 13 ile beraber Aralık 2022 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu