Teknoloji

Sırf Galaxy S22 Ultra ile çekilmiş kısa sinemanın fragmanı yayınlandı: Mükemmel görünüyor

600x338galaxy s22 ultra ile cekilmis filmin fragmani yayinlandi

galaxy s22 ultra ile cekilmis filmin fragmani yayinlandi159455 0 iPhone kameralarına inancı yüksek olan Apple, uzun yıllardır sinema üretimcileri ve direktörler ile anlaşarak sadece iPhone kullanılarak mükemmel sinemaların çekilmesini sağlıyordu. Son yıllarda kamera yatırımlarını önemli manada arttıran Samsung da emsal bir atak ile karşımıza çıkıyor. Sırf Samsung Galaxy S22 Ultra kullanılarak çekilmiş kısa sinemanın birinci fragmanı yayınlandı.

Jackals & Fireflies sırf Galaxy S22 Ultra ile çekildi

Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Adaptation ve Being John Malkovich sinemaları ile bilinen Oscar ödüllü Charlie Kaufman’ın yeni kısa sineması Jackals & Fireflies sadece Galaxy S22 Ultra kullanılarak çekildi. Samsung’un kısa sinema için yayınladığı fragman, Galaxy S22 Ultra’nın yeteneklerini gözler önüne seriyor.

 

Karanlık sahnelerde tozlanma kendini aşikâr etse de Galaxy S22 Ultra’nın süper bir iş başardığını söyleyebiliriz. Sinemanın çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi verilmedi fakat Galaxy S23 serisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliğinde yayınlanacağı düşünülüyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu