Magazin

Selen Görgüzel ile Merve Boluğur birbirine girdi

selen gorguzel ile merve bolugur birbirine girdi 512f4

DJ Mert Aydın’la evliliği yalnızca 53 gün süren Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde Mabel Matiz ve Mert Demir’in tanınan kesimi ‘Antidepresan’ı seslendirmiş, dört milyon takipçsinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı müzik performansı çok eleştirilmişti.

Geçtiğimiz hafta bir magazin programına konuk olan Selen Görgüzel, uzun müddettir ekranlardan uzak kalan Merve Boluğur’un oyunculuk teklifi alamadığı için müziğe yöneldiğini söylemişti.

Selen Görgüzel, Merve Boluğur’un Antidepresan yorumu hakkında şu tabirleri kullanmıştı:

“Teklif yok”

“Merve uygun bir oyuncu. Bu kızcağız daima toplumsal medyadan okuyamadığı halde müzik paylaşıyor. Artık eskisi kadar kesimde istek görmüyor, proje teklifi almıyor. Bu yüzden müzik kesiminde var olmaya çalışıyor.

“Pataklayacağım”

Yaptığı evlilik de müzik kesiminden biriyleydi. Müzikten yürümek istedi, muhakkak ki oyunculuktan bir şey gelmeyecek. Merve’yi tanımadığım için ne seviyorum, ne de sevmiyorum. Hoş ve yetenekli bir bayan. Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım. Bu kadar kıymetli projelerde yer aldıktan sonra kendine neden bunu yapıyorsun ki? Psikolojin bozuksa git tedavi ol. Şayet annesi evliliğine çok müdahil olduysa şu anki psikolojisinin sebebi anlaşılıyor. Birtakım şeyleri aile tetikler. Bir insan ailesi tarafından tam manasıyla sevgi, ilgi, şefkat ve korunma hissederse kendini bu hale sokmaz.”

Görgüzel’in kelamlarına çok sonlanan Merve Boluğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ünlü ismi maksat alırken, müzikçinin Mart 2022’de direktör Hamdi Alkan ile biten evliliğine de göndermede bulunmuştu:

“Adımı ağzına alma”

“Ablacığım benim üzere hoş değilsin, sesin asıl senin yok. Onun bunun karısı olarak gündemdesin. Ben tırnaklarımla meslek yaptım. Dedikodu yaparak ve beni kıskanarak daha da bozuk psikolojini sergiliyorsun. Ne olur benimle ilgili konuşmayın, susun! Ben bu daldan daha kimseye laf atmadım. Benim adımı ağzına alma! Çok sıkıldım sizin üzere varlıklardan! Magazin programlarından rica ediyorum hiç konuşulmak istemiyorum. Ben kendi halimde takılan bir beşerim.”

“Melekelerini yitirmiş”

Önceki akşam hayranlarıyla bir ortaya gelen Görgüzel, Merve Boluğur’la karşılıklı girdiği polemiği “Çok ciddiye alınacak telaffuzlar değil. Zira ciddiye alınacak bir durumda değil arkadaşımız. Ben tamamiyle saf hislerle bir telaffuzda bulundum. Ancak bunu bile algılayamayacak kadar maalesef akli melekelerini yitirmiş durumda, Allah yardımcısı olsun. Benim olağanda hakikaten hiç karşılık verip muhattap olacağım bir isim de değil. Yalnızca onun için, bir insan olarak âlâ niyetlerde temennide bulunabilirim. Lakin Allah yolunu açık etsin. Güzel işler âlâ projelerde bulunsun.

selen gorguzel ile merve bolugur birbirine girdi 5120b689

“9 yıl evli kaldım”

Ben taşımış olduğum soyadından, 9 yılımı geçirdiğim evlilikten gurur duyuyorum. Kimse üzere 3 günde evliliğini bitiren bir insan olmadım. 9 yıl aslanlar üzere aile hayatımı devam ettirdim ve sanat topluluğu üzere göz önünde olduğumuz bir hayatın içerisinde güzeliyle kötüsüyle varlığıyla yokluğuyla benzersiz evlilikti. Geçti bitti lakin hala hürmet çerçevesi içerisinde eşimle görüşüyorum. Benim eski eşim o bu şu değil. Türkiye’nin en kıymetli, en saygın direktörlerinden bir tanesi. İnşallah bir gün o, bu dediği direktörün projesinde yer alabilir.” dedi.

Selen Görgüzel’in sahnesini dinlemeye gelenler ortasında Merve Boluğur’un eski eşi, müzisyen Mert Aydın da vardı. Selen Görgüzel, Mert Aydın hakkında da konuştu:

“Allah kardeşimizi kurtardı”

“Böyle ithamlarda bulunan bir insan için çok sıkıntı tabii… Allah ona yardımcı olsun. Mert benim çok sevdiğim bir kardeşim. Mert; iyiyi, doğruyu, kötüyü, yanlışı ayırır. Bir defa yanılgı yaptı o yanlıştan da döndü zati. Onu çok seviyorum. Allah kardeşimizi kurtardı ne diyeyim.”

selen gorguzel ile merve bolugur birbirine girdi 51210336
selen gorguzel ile merve bolugur birbirine girdi 51225853
selen gorguzel ile merve bolugur birbirine girdi 51230310

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu