Teknoloji

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın 200MP kamerası ile çekilen fotoğraf paylaşıldı

600x338samsung galaxy s23 ultra ile cekilen fotograf paylasildi

samsung galaxy s23 ultra ile cekilen fotograf paylasildi159561 0 1 Şubat’ta duyurulacak olan Galaxy S23 serisinin amiral gemisi Galaxy S23 Ultra’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bilhassa kamera tarafında getirecekleriyle dikkat çeken yeni amiral gemisinden bir fotoğraf örneği de geldi.

Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinde yeni 200 MP’lik ISOCELL HP2 sensörüne yer verecek. Bu sensörün düşük ışık performansında ve manzara kalitesinde kıymetli bir ilerleyiş sunması bekleniyor. Dengeli ve yanlışsız sızıntılarıyla tanınan Ice Univers ise, görünüşe nazaran Galaxy S23 Ultra’nın kamerasıyla çekilen bir fotoğraf örneğine ulaşmış durumda.

Galaxy S23 Ultra kamerası ile çekilen birinci fotoğraf 

samsung galaxy s23 ultra ile cekilen fotograf paylasildi159561 2 Elde edilen imajın 12x yakınlaştırma ile elde edildiği belirtilerken buna karşın ayrıntı kaybının en az olduğu aktarılıyor. Twitter’ın sıkıştırma algoritmasına karşın detayların başarılı bir formda korunduğu fotoğraftan anlaşılıyor. Ice Universe, Samsung’un yeni 200MP HP2 sensörünün HP1, HP3, HM1 ve HM3 tarafından çekilen imgelerden büsbütün farklı görünen sahneler yakaladığını belirtiyor. Hasebiyle sızıntı kaynağının eline bir Galaxy S23 Ultra geçmiş de olabilir lakin şimdi bir karşılaştırma imajı paylaşılmış değil.

Tüm bunlara ek olarak Galaxy S23 Ultra özelliklerinin yanı sıra Galaxy S23 ve Galaxy S23+ özellikleri de geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Hasebiyle telefonlar hakkında bilinmeyen kimi ufak ayrıntılar kaldı diyebiliriz. Samsung’un Galaxy S23 serisini 1 Şubat’ta düzenleyeceği Unpacked 2023 etkinliğinde tanıtacağını tekrar söz edelim.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu