Magazin

RIHANNA BİRİNCİ KERE OSCAR ADAYI OLDU!

Oscar Mükafatları adayları açıklandı! Lakin listede dikkatimizi en çok çeken isimlerden biri Rihanna oldu. Moda ikonu, dizayncı, makyaj markası sahibi, müzisyen, oyuncu ve çok daha fazlası olan Rihanna, muvaffakiyet listesine bir unsur daha ekledi. Lady Gaga ve David Byrne üzere inanılmaz müzisyenler ile dolu olan ‘En Düzgün Orjinal Şarkı’ kategorisinde Rihanna’yı görmek hepimiz için sürpriz oldu.

Yedi Grammy Mükafatı kazananı Rihanna, en sonunda bir Oscar Mükafatı adaylığına kavuşmuş oldu! Oscar Ödülleri’nde birinci sefer adaylık elde eden Rihanna, ‘Black Panther: Wakanda Forever’ sinemasında ‘Lift Me Up’ müziği ile Lady Gaga, Son Lux, Mitski, David Byrne, Dianne Warren üzere isimler ile yarışacak.

‘Black Panther: Wakanda Forever’ sinemasının sonunda yayınlanan ‘Lift Me Up’ müziği Tems, Oscar Ödüllü Ludwig Göransson, Rihanna ve ‘Wakanda Forever’ direktörü Ryan Coogler tarafından yazıldı. Dört yıllın kolon kanseri çabası akabinde hayatını kaybeden Chadwick Boseman’i anma niteliği taşıyan müzik, Oscar Ödülleri’nde adaylık yarışında olacak. “Böylesine olağanüstü bir müzik için Rihanna, Tems ve Ryan Coogler ile iş birliği yaptığım için minnettarım,” diyen Göransson, “Bu müzik hepimiz için farklı mana taşıyor ve çok kıymetli arkadaşımızın hayatı ve mirasını onore etme niteliğinde. Bu müzikal yapıttan ve özgün iş birliğinden daha gururlu olamazdım” diye ekledi.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu