Teknoloji

Redmi Note 12 serisi yeni bir satış rekoruna imza attı

600x338redmi note 12 serisi yeni bir satis rekoruna imza atti

redmi note 12 serisi yeni bir satis rekoruna imza atti159558 0 Geçtiğimiz Ekim ayında Xiaomi, kullanıcılar tarafından beklenen Redmi Note 12 serisini tanıttı. Güçlü donanımı ve kamera dizaynıyla dikkat çeken telefonlar, artık de Hindistan pazarında değeri bir muvaffakiyete imza attı.

Redmi Note 12 serisi yeni satış rekoru kırdı

Bildirilenlere nazaran Redmi Note serisi, 2022 yılı itibariyle Hindistan pazarında toplam 72 milyon satışı geride bıraktı. Bu başarıyı 11 Ocak’ta piysaya sürülen Redmi Note 12 serisi ile devam ettiren Xiaomi, bir haftadan kısa bir mühlet içinde 3 milyar INR (36.8 milyon dolar) bedelinde rekor satış gerçekleştirdiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada Xiaomi, Redmi Note 12 serisinin toplam satış rakamına yahut hangi modelin daha çok sattığına değinmedi. Fakat Xiaomi Hindistan CMO’su Anuj Sharma, satışlar başlamadan evvel dijital perakende sitelerinde 8 milyondan fazla ”Redmi Note 12” sorgulaması yapıldığını belirtti.

Şu anda Hindistan pazarında satışa sunulan Redmi Note 12 serisi, Redmi Note 12 5G, Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 Pro Plus modellerinden oluşuyor. Bununla birlikte önümüzdeki haftalarda Türkiye’de dahil olmak üzere global olarak satışa çıkacak akıllı telefonların tüm özelliklerine ve fiyatına buradan ulaşabilirsiniz.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu