Teknoloji

PlayStation 5 için DualSense Edge denetimcisi ülkemizde satışta

600x338dualsense edge satisa cikti iste ozellikleri ve fiyati

dualsense edge satisa cikti iste ozellikleri ve fiyati159560 0 Geçtiğimiz yaz sonlarında tanıtımı yapılan PlayStation 5 denetimcisi DualSense Edge, yeni jenerasyonda en çok dikkat çeken eserlerden birisi olmuştu. Küresel pazarın akabinde ülkemizde de satışlar başlıyor.

DualSense Edge özellikleri ve fiyatı

DualSense Edge kontrolcüsü art tuşları ile dikkat çekiyor. Oyuncuya daha fazla denetim sağlayan yeni dizaynın yanında analog tuşları da değiştirilebilir yapıda. Oyuncular farklı tuş profillerini kaydedebilecekler.

Orijinal denetimcinin dokunsal geri bildirim ve ayarlanabilir tetik tuşları özelliklerini de miras alan aygıt meyyit bölgeleri ayarlayabilme üzere ayrıntılı özelleştirme seçeneklerine de sahip. Overgameweb üzerinde 6599TL olarak ön siparişleri başlayan denetimci önümüzdeki hafta sevk edilecek.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu