Magazin

PANDORA’NIN YENİ İKONUYLA TANIŞIN

Pandora Moments, bu dönem koleksiyonuna yesyeni, savlı ve tarz sahibi bir tasarım katıyor. Hem kolye hem de bileklik olarak tasarlanan Trok Örgülü Zincir, ışığı çeşitli açılardan yakalamak ve yansıtmak için piramit formundaki dairesel çivilerle ustalıkla tasarlandı. 925 ayar gümüş zincir, dizaynın tamamlayıcısı sonsuzluk kalp ıstakoz kapamasıyla Pandora’nın ikonik mücevherlerinden olmaya aday.

Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Kolye’yi tüm boyutlardaki Pandora Moments O Kolye Ucu ve Kalp Charm Kolye Ucu ile birlikte kullanabilir, Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Bilekliği ise en sevdiğin charm’larla donatabilirsiniz.

Trok Örgülü Zincir, Sevgililer Günü devri için ülkü kapaması, dizaynında hem sonsuzluk hem de kalp sembollerini barındırıyor. Sonsuzluk işaretinin kalp formuna uyarlanmasıyla tasarlanan bu kapama, basitçe açılıp kapanıyor.

905c99c9 67c5 485c 9748 aa4c649989f6 cafbe9f4 579d 4e86 a195 8ad5bbacf261
Maskülen ve feminen çizgiler bir arada

Trok Örgülü Zincir, maskülen ve feminen ögeleri bir ortada barındıran dokusuyla istikrarlı bir estetiğe sahip. Sert ve yumuşak ayrıntılar, herkese hitap eden bu ikonik tasarımı son derece kapsayıcı hale getiriyor. Pandora, kendini tabir etmenin, öykünü anlatmanın ve kendine has kesimleri göstermenin en yeni yolunu sunuyor.

1f268cdd a2aa 4624 a8bf 1f41c8a884aa 23996bd5 9ee2 4d0b b077 baea461fec39
Pandora’nın dünü ve bugününü kutlayan bir tasarım

1982’de Danimarkalı kuyumcular Per & Winnie Enevoldsen ve onların ihtimamlı zanaatkarlığa bağlılıklarıyla başlayan Pandora’nın kıssası bugün hala merkezinde tıpkı titizlikle devam ediyor. Yeni Trok Örgülü Zincir de tam olarak bu itinanın bir yapıtı. Zincirin kapamasında yer alan sonsuzluk sembolü, herkesin kendini dilediği halde tabir edebilme özgürlüğüne bağlılığına, yani sonsuz seçeneklere işaret ederken bunu Pandora dizaynlarının kalbinde yatan sembolizmle gerçekleştiriyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu