Magazin

Ozan Doğulu’dan uzunluk açıklaması

ozan doguludan boy aciklamasi 64c1f

51 yaşındaki Ozan Doğulu, geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir davette sevgilisiyle uzunluk farklarının çok konuşulması hakkında açıklamada bulundu.

Ünlü müzisyen, 4 yıldır aşk yaşadığı 32 yaşındaki Hera Aslan’dan kısa olmasıyla ilgili toplumsal medyada alay konusu olmasından rahatsız olduğunu söyledi.

“Ben böyleydim”

Sabah’ta yer alan habere nazaran, geçtiğimiz günlerde doğum günü partisinden fotoğraflar yayınlayan Doğulu, Hera ile ortamızda 3 hafta vardı. Küçük kızımın da doğum günü 2 gün evvel. Hepsini bir ortada kutlamak istedik. 80’ler konseptli bir parti yaptık. Ben o devirlerde de böyleydim, bu türlü giyiniyordum. Göz makyajım hariç. Yaşımı söylemek istemiyorum ancak bu yaşa kadar geldiğim için de şükrediyorum.” dedi.

“Geri zekalı”

Doğulu, sevgilisi ile ortalarındaki uzunluk farkının çok konuşulmasıyla ilgili de “Konuşanlar geri zekalı diye düşünüyorum. Aşık olmanın uzunluk ile alakası yok” diye konuştu.

ozan doguludan boy aciklamasi 64c0a338
ozan doguludan boy aciklamasi 64c08418

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu