Teknoloji

One UI 5.1 güncellemesi alacak Samsung aygıtlar aşikâr oldu: Giriş düzey modeller de var

600x338one ui 5 1 guncellemesi alacak samsung cihazlar belli oldu

one ui 5 1 guncellemesi alacak samsung cihazlar belli oldu159436 0 Samsung, birden fazla aygıtına One UI 5 güncellemesini verdi. Şirket artık One UI 5.1 güncellemesini dağıtmaya hazırlanıyor. One UI 5.1 alacak Samsung aygıtlar da aşikâr oldu.

Son Galaxy Watch 5 güncellemesinin sürüm notlarında Samsung’un bir sonraki yazılımının One UI 5.1 olacağı ortaya çıkmıştı. One UI 5.1 çıkış tarihi net değil; Şubat ayında yayınlanması bekleniyor lakin şimdiden yazılım güncellemesini alacak telefonlar ve tablet modelleri bell oldu.

Galaxy S20 ve daha yeni modeller One UI 5.1 alacak

One UI 5.1 alacak Samsung aygıtlar ortasında; Galaxy S20, S21, S22, Galaxy Z Flip, Z Flip 5G, Z Flip3, Z Flip 4, Galaxy Z Fold 2, Z Fold 3 ve Z Fold 4 var.

Bazı özellikler eski modellerde kullanılamayacak

Bütçe odaklı birkaç model de One UI 5.1’e güncellenecek fakat kimi özellikler desteklenmeyecek. Örneğin; Galaxy Watch 5 kulanıcılarının telefonun kamerasını denetim etmesini, sıkıştırma hareketiyle yakınlaştırma yapmalarını sağlayan kamera denetimcisi özelliği sadece Galaxy S20 yahut Z Flip modellerinden sonra çıkan üst düzey telefonlarda kullanılabilecek.

One UI 5.1 özellikleri, gelecek yenilikler hakkında şimdi bir bilgi yok. One UI 5.1 ile gelecek Samsung Galaxy S23 serisi, 1 Şubat’ta resmî olarak tanıtılacak. One UI 5.1 orta güncelleme olacağından başka bir tanıtım görmeyebiliriz.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu