Ekonomi

Nurol/Kemahlı: Osmangazi’de 40 bin araçlık geçiş garantisini yıl ortası tutturuyoruz

Nurol Holding CFO’su Kerim Kemahlı, Nurol Holding’in 2022 yılı bilançosunu kıymetlendirdi.

Kemahlı, Nurol Holding’in 2022 yılına ilişkin performansı hakkında yaptığı yorumda, bütün faaliyet alanlarının ciro ve FAVÖK’e olumlu katkı yaptığını söyledi. Holding olarak gayrimenkul yatırım iştiraki tarafından 2022’de düzgün bir yıl geçirdiklerini aktaran Kemahlı, “2022 yılında hedge maliyetleri yıllık yüzde 45-50’ye ulaştı.” dedi.

Osmangazi Köprüsü’nden geçmesi garanti edilen araç sayısına da değinen Kemahlı, “Garanti edilen 40 bini yıl ortası tutturuyoruz” açıklamasında bulundu. Osmangazi Köprüsü’nde garanti edilen günlük araç sayısı 40 bin olarak açıklanmıştı.

Nurol GYO’da amaçladıkları halka açıklık düzeyine geldiklerini belirten Kemahlı, çimento fiyatlarının taahhüt işlerinde şirketi soruna sokmasına karşın, lüks konutta stoklarının bittiğini ve yeni projelere baktıklarını kaydetti.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu