Magazin

Nihat Doğan baba oldu

nihat dogan baba oldu 530fd

Ünlü müzikçi Nihat Doğan, geçtiğimiz ağustos ayında İranlı hayranı İstek Gharlar ile evlendi.

Anne baba olmak için gün sayan memnun çiftten hoş haber geldi. Toplumsal medyayı faal kullanan Nihat Doğan, hayranlarına keyifli haberi toplumsal medya hesabından duyurdu.

Baba olduğunu duyuran Nihat Doğan, hastaneden duygusal bir paylaşım yaptı. Oğluyla fotoğraf yayınlayan Doğan, nazar değmesin diye bebeğinin yüzünü gizledi. Ünlü müzikçi oğlunun ismini da açıkladı.

Güzel geldin Amin Badıkan Doğan

Doğan paylaştığı fotoğrafın altına, “Bu dünyada en çok istediğim şey evlat sahibi olmaktı. 13 Ocak Cuma günü oğlum ‘Badıkan’ dünyaya geldi ve bu duamı kabul eden Rabbime şükürler, bana dünyanın en hoş ikramını veren eşime teşekkürler olsun. Rabbim evvel sizin sonra benim evladıma hoş bir mukadderat yazsın. İyi hoş bir ömür nasip etsin. Heyecandan bugün paylaşabildim, babalık heyecanı, sahne heyecanına hiç benzemiyor, Rabbim herkese nasip etsin. Güzel geldin Amin Badıkan Doğan.” tabirlerini kullandı.

nihat dogan baba oldu 5333e752
nihat dogan baba oldu 53340925
nihat dogan baba oldu 53343825

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu