Magazin

MILEY CYRUS’UN YENİ MÜZİĞİ LIAM HEMSWORTH’E Mİ GÖNDERME YAPIYOR?

Miley Cyrus’un hayranları ‘Flowers’ isimli yeni müziği sebebiyle interneti ele geçirdi! Yalnızca hayranları değil, herkes bu müziğin Cyrus’un eski eşi Liam Hemsworth hakkında olduğunu düşünüyor. Ocak ayının başından güçlü bir geri dönüş yapan Cyrus, 2023’te yeni bir Miley Cyrus devrine giriş yaptığımızın işaretlerini vermişti. 13 Ocak’ta yayınlanan ‘Flowers’ müziği ise bu güçlü dönüşün bir kesimi.

Kısa mühlet içinde internetteki herkes hem müziğin kelamlarını hem de görüntüsünü deşifre etmeye başladı. Kelamları Cyrus’un Hemsworth ile ayrılığına bağlayan birçok kişi haklı olabilir! Sekiz ay evli kaldıktan sonra Ağustos 2019’da ayrılma kararı alan çift, üzerinden neredeyse üç sene geçmiş olsa bile hala söylentileri durduramıyorlar.

Peki neden herkes ‘Flowers’ müziğinin Liam Hemsworth hakkında olduğunu düşünüyor?

1. Müzik Hemsworth’ün doğum gününde yayınlandı.

Şarkı hakkındaki birçok söylenti, yalnızca bir söylenti olsa da ‘Flowers’ modülü sahiden de Liam Hemsworth’ün 33. Yaş gününde, 13 Ocak’ta yayınlandı. Bizce bu tesadüf olamaz!

2. Müzik kelamları Bruno Mars’ın ‘When I Was Your Man’ müziğine atıfta bulunuyor, bu da Liam’ın bir vakitler Miley’e ithaf ettiği bir kesimmiş.

Bu söylentiyi doğrulayamasak da birçok haber kaynağı, bir vakitler Liam’ın bu parçayı Miley’e ithaf ettiğine işaret ediyor. ‘Flowers’ müziğinin bir kısmı ise nitekim de Bruno Mars’ın müziğine bir karşılık üzere.

Bruno Mars ‘When I Was Your Man’ kesiminde aşağıdakileri söylüyor:

“Sana çiçek almalıydım Elini tutmalıydım / Fırsatım varken, Sana tüm saatlerimi vermeliydim / Seni her partiye götürmeliydim zira tek yapmak istediğin dans etmekti / Artık bebeğim dans ediyor, Fakat öbür bir adamla dans ediyor.”

Miley Cyrus ‘Flowers’ kesiminde ise şu kelamları söylüyor:

“Kendime çiçek alabilirim, Kuma adımı yazabilirim / Kendi kendime saatlerce konuşabilirim, Anlamadığın şeyler söyleyebilirim / Kendimi dans ettirebilirim, Ve kendi elimi tutabilirim / Evet, kendimi senden daha yeterli sevebilirim.”

3. Miley görüntüde bir vakitler Liam’ın giydiği oversized kadro elbiseyi giyiyor.

Miley’nin hayranlarının Liam’la kurduğu bir diğer ilişki da giydiği kadro elbise. Elbette tam olarak birebir değil (yakalar ve düğmeler farklı görünüyor), fakat ‘Flowers’ görüntüsündeki kıyafeti, Liam’ın 2019’daki Avengers: Endgame prömiyeri kırmızı halısında giydiği kıyafete biraz benziyor. Bu aktiflikte Liam, Miley’e “Bir sefer uslu durur musun?” Demişti ve klip viral olmuştu.

4. Müziğin bir kısmında çiftin yanan konutlarına gönderme yapıldığı düşünülüyor.

2018’in sonlarında, evlenmelerinden çabucak evvel, Liam ve Miley’nin Malibu’daki konutları Kaliforniya orman yangınlarında yanmıştı. Miley’nin hayranları “Bir mesken inşa etti ve yanmasını izledik,” kelamlarının bu olaya gönderme yaptığını düşünüyor. 2020’de Rolling Stone ile yaptığı röportajda Miley, boşanmalarının akabinde yangının çiftin evlenmesine katkıda bulunan bir faktör olduğunu söyleyerek, “benim yapamadığım şeyi yaptı … Beni artık olmayan şeylerden uzaklaştırdı” demişti.

View this post on Instagram

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu