Teknoloji

Midnight Suns’a gelecek Deadpool DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı

600x338sevilen karakter deadpool midnight suns yapimina ekleniyor

sevilen karakter deadpool midnight suns yapimina ekleniyor159575 0 Civilization ve XCOM serileri ile niş bir hayran kitlesi toplayan Fireaxis Games, yeni oyunu Marvel’s Midnight Suns ile de hayli dikkat çekti. Çeşidi sevenler için epeyce keyifli bir üretim olan Midnight Suns yakında birinci indirilebilir içeriğine sahip olacak.

Deadpool 26 Ocak’ta Midnight Suns’a katılıyor

Fireaxis Games ve 2K, YouTube üzerinden Deadpool’u içeren DLC’nin fragmanını yayınladı. The Good, the Bad and the Undead isimli güncelleme 26 Ocak’ta yayınlanacak. Season Pass sahipleri için fiyatsız olan paket başka olarak da satılacak lakin fiyatı şu an belli değil.

Gıcık ve eğlenceli kişiliği dışında özel hareketleri ve davranışları ile oyunculara değişik ve unutulmaz anlar yaratacak olan Deadpool, Midnight Suns’a enteresan bir eklenti olacak. Deadpool’un özel projesi olan Food Truck’ı da içeren eklenti ile oyuna yeni düşman tipleri de eklenecek. Ayrıyeten eklenti, beraberinde birçok kozmetik ürün barındıracak ve Deadpool karakterinizi değişik hallere sokmanıza müsaade verecek.

Eklenti ile gelen yeni misyonlar Spidermaaaans misyonundan sonra erişilebilir olacak. Deadpool’u grubunuza eklemek için ise ‘’A Man of Culture’’ misyonunu tamamlamanız gerecek. 26 Ocak’ta Season Pass üyelerine açılacak olan DLC, Midnight Suns’ın birinci eklentisi olacak. Önümüzdeki dönemlerde Venom, Morbius ve Storm da oyuna kendi ek paketleri ile eklenecek. 

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu