Teknoloji

Meta, yeni özelliği duyurdu: Tüm hesaplar tek bir yerden yönetilebilecek

600x338meta tum hesap ayarlarini birlestiren yeni ozelligini duyurdu

meta tum hesap ayarlarini birlestiren yeni ozelligini duyurdu159605 0 Yenilenen Hesap Merkezi, Facebook, Instagram, Messenger ve WhatsApp’taki ayarlar menüsünde yer alacak. Bu, kullanıcıların tek bir uygulama üzerinden tüm hesaplarının ayarlarını yapabileceği manasına geliyor. Kullanıcılar şahsî bilgilerini, şifrelerini, güvenlik ayarlarını, reklam tercihlerini ve uygulama müsaadelerini değiştirebilecek. Tüm uygulamalar Hesap Merkezi’ne otomatik olarak eklenmeyecek; kullanıcının hesaplarını elle eklemesi gerekecek.

Reklam ayarları da yenileniyor

Meta, reklam ayarlarında da güzelleştirmeye gidiyor. Toplumsal medya platformunun kıymetli bir modülü olan reklamlardan kimileri kullanıcıların ilgi alanlarına hitap ederken kimileri toplumsal medya tecrübesini olumsuz etkiliyor. Şirket, ilgi alanlarına nazaran reklamları seçmelerine imkan sağlayacak özellikler üzerinde çalışıyor.

Meta, tüm hesap ayarlarını birleştiren yeni Hesap Merkezi’ni bugünden itibaren kademeli olarak açacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu