Magazin

MERYL STREEP, “ONLY MURDERS IN THE BUILDING” KADROSUNDA!

Steve Martin, Hulu’nun hit dizisi Only Murders in the Building’in 3. dönem çekimleri resmen başlarken takımına Oscar ödüllü Meryl Streep’in katıldığını açıkladı.

77 yaşındaki Martin, Twitter’da Streep ve Martin’in Martin Short, Selena Gomez ve yeni başrol oyuncusu Paul Rudd ile birlikte gülümsediği siyah beyaz bir fotoğrafa, “Only Murders in the Building’in 3. zezon çekimleri başladı! Hayalini kuracağınız bir oyuncu kadrosu” yazdı.

Şovun Twitter hesabı, Martin’in tweet’ine yorum yaptı: “Meryl’in binamızda olması bir ONUR!”

30 yaşındaki Gomez, Streep’in takıma katılmasından duyduğu sevinci tabir etmek için Instagram’da bir görüntü yayınladı. Altın Küre adayı, “Ağlayabilirim 😭 3. dönem geliyor!” yazdı. “Hey millet, setteyiz! Ne çekiyoruz? 3. sezon! Takım geri döndü!” Gomez kamerayı rol arkadaşları Martin (77) ve Short’a (72) çevirerek şöyle diyor: “Yaşasın! Sahiden daha düzgün olabilir mi? Ah bir dakika!” Daha sonra kamerayı takıma yeni katılan 53 yaşındaki Rudd’a çeviriyor ve “Bence bu biraz daha âlâ olabilir” diye dalga geçiyor.

Gomez ve Martin, Rudd’un yorumuyla neyi kastetmiş olabileceği konusunda tartışırken, Streep şakacı bir formda Gomez’in omzunun üzerinden fırlıyor. “Steve, yastık ister misin?” Streep, ardına yastık koyduğu için kendisine teşekkür eden Martin’e sorar. “Marty, muhtaçlığın olan bir şey var mı?” Short, Streep’in sorusunu latife yollu bir biçimde “Yarım saat evvel istediğim çay, teşekkür ederim” diyerek takip ediyor.

Gomez daha sonra The Devil Wears Prada yıldızına “Ben düzgünüm. Teşekkür ederim hanımefendi. Çok tatlısınız” diyor; şok içinde ağzını açarak Streep’e gözle görülür bir reaksiyon vermeden evvel.

Streep, OMITB’nin 3. dönemi için takıma katılan en son isim. Gösterinin 2. dönem finalinde, Short’un karakteri Oliver’ın, Rudd’un canlandırdığı ünlü aktör Ben Glenroy’un oynadığı bir Broadway imalini yöneteceği ortaya çıktı.

Dizinin ortak yaratıcısı ve yönetici imalcisi John Hoffman, Rudd’un şaşırtan rol için alma kararının onlar için gerçek bir hayal eseri olduğunu açıkladı. “Şovumuzu bilenlerin düzgün bildiği üzere, 3. dönemimizde Ben Glenroy’un kıssasıyla ilgili birçok sürpriz geliyor.”

Grey’s Anatomy yıldızı Jesse Williams da dizide yer alacak. Karakteri hakkında hiçbir detay bilinmiyor.

Only Murders in the Building, Ağustos 2021’de Hulu’da büyük beğeni topladı. Yayın hizmeti, bu yaz ikinci döneminin ortasında diziyi üçüncü dönem için yeniledi. Only Murders in the Building’in birinci iki dönemi artık Hulu’da yayınlanıyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu