Magazin

Merve Boluğur, Selen Görgüzel’e reaksiyon gösterdi

merve bolugur selen gorguzele tepki gosterdi 26892

Türkiye’nin bir periyot en beğenilen bayan oyuncuları ortasında yer alan Merve Boluğur, gündemden düşmüyor.

Uzun müddettir ekranlardan uzak duran oyuncu, son yıllarda yaşadığı bağlar, evliliği ve toplumsal medya paylaşımlarıyla isminden kelam ettiriyor.

Sık sık tenkitlerin de odağında olan Boluğur, ani kararla dünyaevine girdiği DJ Mert Aydın ile 53 gün sonra ayrılık kararı almıştı.

Selen Görgüzel, Merve Boluğur’u eleştirdi

Bunun üzerine toplumsal medyayı etkin kullanmaya devam eden oyuncu, sitemli ve bahadır paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Magazin gündeminden düşmeyen bir başka isim olan müzikçi Selen Görgüzel, katıldığı bir televizyon programında Boluğur’u eleştirdi.

“Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım”

“Merve yeterli ve güzel bir oyuncu. Hakkını vermem gereken yerde veriyorum. Bu kızcağız daima toplumsal medyadan okuyamadığı halde müzik paylaşıyor. Merve artık eskisi kadar dalda ilgi görmüyor. Proje teklifi de almıyor. Bu yüzden de müzik kesiminde var olmaya çalışıyor. Yaptığı evlilikte müzik bölümünden biriyleydi. Müzikten yürümek istedi zira muhakkak ki oyunculuktan bir şey gelmeyecek. Yeni Bihter projesinde Merve Boluğur oynasaydı meblağ mıydı? O halkın takdiri.

Merve’yi tanımadığım için ne seviyorum ne de sevmiyorum. Çok hoş ve yetenekli bir bayan bunu niçin kendine yapıyor. Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım. Bu kadar değerli projelerde yer aldıktan sonra kendine neden bunu yapıyorsun ki? Psikolojin bozuksa git bir tedavi ol. Şayet annesi evliliğe çok müdahil olduysa Merve Hanım’ın şu anki psikolojisinin sebebi anlaşılıyor. Kimi şeyleri aile tetikler. Bir insan ailesi tarafından tam manasıyla sevgi, ilgi, şefkat ve korunma hissederse kendini bu hale sokmaz.” Sözlerini kullandı.

merve bolugur selen gorguzele tepki gosterdi 26b09335

“Çok sıkıldım sizin üzere varlıklardan”

Bunun üzerine Boluğur’dan da yanıt gecikmedi ve toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak adeta ateş püskürdü.

Boluğur, “Ablacığım benim üzere hoş değilsin, sesin asıl senin yok. Onun bunun karısı olarak gündemdesin. Ben tırnaklarımla meslek yaptım bir de dedikodu yaparak ve beni kıskanarak daha da bozuk psikolojini sergiliyorsun. Ne olur benimle ilgili konuşmayın susun ya. Ben bu bölümden daha kimseye laf etmedim. Lakin benim adımı ağzına alma ya. Çok sıkıldım sizin üzere varlıklardan. Magazin programlarından rica ediyorum hiç konuşulmak istemiyorum. Ben kendi halimde takılan bir beşerim.”

merve bolugur selen gorguzele tepki gosterdi 26b09668
merve bolugur selen gorguzele tepki gosterdi 26b0a807
merve bolugur selen gorguzele tepki gosterdi 26b09942

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu