Spor

Mehmet Demirkol: Arda Güler sakatlıktan yeni çıktı

mehmet demirkol arda guler sakatliktan yeni cikti 63bdd

Son periyotta Fenerbahçe’de takımda olması gerektiği düşünülen isimlerin başında gelen Arda Güler için taraftarlar ile Jesus’un ortası açılmaya başlamıştı.

Bazı futbolseverler Arda Güler’i oynatmadığı için Portekizli hocaya reaksiyon gösterirken, ünlü yorumcu Mehmet Demirkol’dan da bahse ait çarpıcı bir açıklama geldi.

mehmet demirkol arda guler sakatliktan yeni cikti 63c1f953

“Arda sakatlıktan yeni döndü”

Arda Güler’in sakatlıktan yeni çıktığını söyleyen Demirkol, “Arda’ya şu anda muhtaçlığı var mı Fenerbahçe’nin? Evet şu anda bana nazaran de gereksinimi var. Lakin yangın yapmamamız lazım. Arda ile 2-3 hafta evvel karşılaştım ve sordum ‘Sakatlığın ne durumda?’ diye, ‘Az kaldı abi’ dedi. Yani, Arda sakatlıktan yeni döndü.” dedi.

Öte yandan sarı-lacivertli kadronun taraftara bunu anlatması gerektiğini aktaran ünlü yorumcu “Dün hoca da buna değindi. Fenerbahçe’nin bu durumu düzgün yönetmesi ve bağlantısını yeterli yapması lazım.” diyerek kelamlarını noktaladı.

mehmet demirkol arda guler sakatliktan yeni cikti 63c05915

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu