Teknoloji

LG, devrilme tehlikesi olan televizyonlarını piyasadan topluyor

lg devrilme tehlikesi olan televizyonlarini piyasadan topluyor 50a87

Güney Koreli teknoloji devi LG, her ne kadar akıllı telefon pazarında tutunamasa da TV kesiminde hayli güzel işlere imza atıyor.

Ancak şirket, son vakitlerde yanılgılı üretim nedeniyle çok sayıda televizyon müşterisinden devrilme şikayetleri almaya başladı.

LG, televizyonlarını topluyor

LG, ayakları gereğince sağlam olmayan ve devrilme tehlikesiyle çocuklar başta olmak üzere etrafındakilere ziyan verme tehlikesi olan 4K 86 inç akıllı TV modellerinin kimilerini geri toplamaya başladı.

lg devrilme tehlikesi olan televizyonlarini piyasadan topluyor 50b66563

Hangi modeller toplanıyor

Toplanan TV’ler, 86UQ8000AUB, 86UQ7070ZUD, 86UQ7590PUD ve 86NANO75UQA model numarasını taşıyor.

Aynı vakitte 202RM, 203RM, 204RM, 205RM, 206RM, 207RM yahut 208RM seri numarasıyla başlayan TV’ler de geri çağırma listesinde yer alıyor.

Sık Sorulan Sorular
  • LG televizyonumun seri numarasını nasıl öğrenebilirim?

    TV’nin hem model numarası hem de seri numarası geride sağ alt köşede yazıyor. Ayrıyeten, LG uzaktan kumandaki sessiz düğmesine üç defa süratli bir halde basıldığında seri numarası ekranda beliriyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu