Spor

Jorge Jesus: İpi biz göğüsleyeceğiz

null 64e37

Fenerbahçe’de son periyotta ortaya çıkan karamsar tablo, Gaziantep galibiyetiyle yerini umuda bıraktı.

Her ne kadar istenen futbolun uzağında bir imaj çizilse de teknik yönetici Jorge Jesus, şampiyonluk konusunda argümanlı…

“Skorlar sizi aldatmasın”

Oyuncularına güvendiğini lisana getiren Portekizli çalıştırıcı, “Kalitemiz kâfi. Son devirde rakibin ve bizim aldığımız skorlar kimseyi aldatmasın. Sonuna kadar yarışın içinde olacağız ve ipi biz göğüsleyeceğiz.” sözünü kullandı.

jorge jesus ipi biz gogusleyecegiz 647ca502

“Kimse unutmasın, tek maçla şampiyon olunmuyor”

Posta’nın haberine nazaran; Dünya Kupası ortasının kendilerini form olarak geriye götürdüğünü söyleyen Jesus, “Ayrıca yaşadığımız sakatlıklar da kadro ahengine ziyan verdi. Yeniden ağır bir tempoya giriyoruz. En kısa vakitte eski günlerimizdeki düzeye ulaşacağımızı düşünüyorum.

Kimse unutmasın ki tek maçla şampiyon olunmuyor. Daha önümüzde uzun bir maraton var. İllaki düşecekler. Biz en argümanlı ekiplerin başında geliyoruz. Taraftarımızın inancını boşa çıkarmayacağız.” dedi.

jorge jesus ipi biz gogusleyecegiz 647dd850

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu