Teknoloji

John Wick direktöründen Rainbow Six sineması geliyor: Michael B. Jordan başrolde

600x338rainbow six in filmi geliyor

rainbow six in filmi geliyor159511 0 Tom Clancy’nin ünlü kitabı Rainbow Six, birçok oyuna esin kaynağı oldu ve oyun dünyasında tanınan bir marka haline geldi. Ubisoft’un da en başarılı oyun serilenden olan Rainbow Six, artık de beyaz perdeye uyarlanıyor. 

Michael B. Jordan başrolü üstlenecek

The Hollywood Reporter’un haberine nazaran John Wick’in direktörü Chad Stahelski Rainbow Six’in sineması için çalışmalara başladı. Rapora nazaran sinema, 2021 yılında Prime Video’da yayınlanan Without Remorse’un devamı olacak ve Michael B. Jordan yeniden John Clark’ı canlandıracak. Fakat Without Remorse’un bilakis Rainbow Six, beyaz perdede vizyona girecek.

rainbow six in filmi geliyor159511 1 Sinemanın üretimcileri ortasında Elizabeth Raposo (Outlier Society), Akiva Goldsman ve Greg Lessans (Weed Road Pictures) ve Josh Appelbaum ve Andre Nemec yer alacak. John Wick serisi ile önemli manada dikkat çeken Stahelski, Rainbow Six sineması dışında da kıymetli projelerde yer alıyor. Kendisi The Ghost of Tsushima adaptasyonu ve Highlander remake imalinde da değerli rollerde yer alıyor. Bakalım Stahelski, John Wick serisinde yakaladığı başarıyı Rainbow Six sinemasında de yaratabilecek mi.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu