Spor

İstek Çalımbay: Emre gelmeden Uğur’u verme bahtımız yok

riza calimbay emre gelmeden uguru verme sansimiz yok 6b21d

Türkiye Kupası Son 16 cinsinde Harika Lig grubu Sivasspor ile 2. Lig ekibi Karacabey Belediyespor karşı karşıya geldi.

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda yaşanan taban sorunu nedeniyle Kayseri’de oynanan çabada kazanan, 3-0’lık skorla Sivasspor oldu.

Maçın akabinde Sivasspor’un tecrübeli çalıştırıcısı İstek Çalımbay, Uğur Çiftçi’nin Galatasaray’a transferi hakkında konuştu. Çalımbay, Emre Taşdemir’in Sivasspor’a gelmemesi durumunda Uğur Çiftçi’yi bırakmayacaklarını söyledi.

“Uğur Çiftçi gitmek istiyor”

Uğur’un Galatasaray’a gitmek istediğini söyleyen İstek Çalımbay, “Uğur Çiftçi gitmek istiyor. Bana ve idareye söyledi. Büyük kadroda oynamak gayelerinden bir tanesi. Önünü açmak yanlışsız bir şey, idare de müsaade verdi. Lakin Emre Taşdemir gelmeden, Uğur Çiftçi’yi verme talihimiz yok! O denli bir şey olmaz.” dedi.

riza calimbay emre gelmeden uguru verme sansimiz yok 6b224260

“Emre Taşdemir gelirse bize, büyük ihtimalle anlaşırlar”

Emre Taşdemir’in gelmesi durumunda Uğur’un gitmesine müsaade vereceklerini belirten Çalımbay, “Mümkün değil! Uğur da bunun farkında. Uğur hırslı, dilekli, istekli ve benim üzere Sivaslı. Gitmek kolay değil fakat mesleği açısından çok değerli. Çok uygun bir gruba gidiyor, büyük bir kadroya gidiyor. Mükemmel taraftarı olan bir gruba gidiyor. Üç büyüklerden bir tanesi. Şu anda bir şey diyemeyiz lakin net bir şey yok. Şayet Emre Taşdemir gelirse bize, büyük ihtimalle anlaşırlar.” tabirlerinde bulundu.

riza calimbay emre gelmeden uguru verme sansimiz yok 6b228560

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu