Teknoloji

iFixit, Samsung Galaxy S22 serisi için yepyeni yedek modül satışına başladı

600x338samsung galaxy s22 orijinal yedek parcalari ifixit te satista

samsung galaxy s22 orijinal yedek parcalari ifixit te satista159488 0 Samsung, ekran, batarya üzere kıymetli bileşenlerin değişimi için teknik servise gitmek istemeyen kullanıcılar için iFixit ile işbirliği içinde özgün modül ve kılavuzlar satıyor. Kullanıcılara aşikâr modellerle de sonlu olsa (Galaxy S20, Galaxy S21 ve Galaxy Tab S7 Plus) telefonun ekran, pil, art cam ve şarj temas noktasını değiştirmek için tamirat kitleri sunuluyor. Artık bu program, Galaxy S22, S22 Plus ve SS Ultra modelini de içeriyor.

USB port ve art cam değişim fiyatı aynı

Şu anda iFixit sitesi üzerinden Galaxy S22 serisi için yepyeni ekran, batarya, USB portu ve art cam bulunabiliyor. Özgün yedek kesimlerin fiyatlarına baktığımızda her model için USB port ve art cam ücretinin 66.99 dolar olduğunu görüyoruz. Ekran ve pil değişim fiyatları de şu formda:

  • Galaxy S22 ekran ve batarya değişimi: 166.99 dolar

  • Galaxy S22 Plus ekran ve batarya değişimi: 189.99 dolar

  • Galaxy S22 Ultra ekran ve batarya değişimi: 239.99 dolar

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu