Magazin

H&M MOVE İKİ EFSANEYİ BİR ORTAYA GETİRDİ

H&M Move, son transfer olarak, bayan futbolunun en güzel oyuncularından Nadia Nadim ile anlaştı. Meslek seyahati, çocukken Afganistan’dan kaçmak zorunda kaldığında başlayan ilham verici bir öykü. Danimarka ulusal kadrosu için 100’den fazla maçla mülteci statüsünden milletlerarası futbol yıldızına geçen Nadia, dokuz lisan biliyor ve bir Tıp Tabibi.

441037aa 7618 40ec ace2 f568c2ad6712 52072617 e7a3 40c0 8a5e 1e51df64c87d

Nadia bugün Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Bayanlar Futbol Ligi’nde Racing Louisville FC için profesyonel futbol oynuyor. Ayrıyeten lig şampiyonluklarını kazandığı Manchester City ve Paris Saint-Germain’i temsil etti. Yeni jenerasyon yeteneklerin onun müsaadeden gitmesini sağlamayı umduğu için Nadia’yı hiçbir şey hareket etmekten alıkoyamadı.

“Çocuklara, bilhassa de genç kızlara oyun oynamak için ilham vermeye yardımcı olmak istiyorum. Bu nedenle, misyonlarına inandığım için H&M Move’a imza attım.” Diyor Nadia Nadim.

Nadia’yı H&M Move ekibinde öteki futbol efsanesi Zlatan Ibrahimović karşılıyor.

Nadia ve Zlatan, daha güçlü bir duruş için bedeni güzelleştiren yapılarla H&M Move’un yeni seamless koleksiyonunda görülüyor. Nadia, zahmetsizce hareket etmesini sağlayan etkileyici bir örgü yapıya sahip dikişsiz bir tulum giyerken, Zlatan dikişsiz bir jarse ve erkek taytı giyiyor.

Peki, öteki bir futbol efsanesi olan Zlatan ile birlikte oynayan Nadia için durum nasıldı?

“Zlatan çok eğlenceliydi. Tahminen bir rövanş maçı için sabırsızlanıyorum – artı tüm dünyayı harekete geçireceğiz.” Diyor Nadia.

Bu his, yeni H&M Move Topluluk Programına liderlik eden Diana Amini tarafından tekrarlanıyor. Şöyle diyor: “Hareketin bir birey, topluluk yahut takım olarak getirdiği birçok faydayı sergileme misyonumuzda Nadia’yı ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.” Hareket, hem Zlatan ve Nadia’nın güçlerini birleştirmesi üzere iş birlikleri sağlıyor hem de insanları ve toplulukları birleştirmeye çalışıyor.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu