Magazin

HEYECAN VERİCİ KOKULAR: VANILLA ROCOCO X LONJEVITE

Pastacılık dünyasının sihirli eli olarak anılan bir müddettir Vakko L’Atelier dünyasında yer alan Vanilla Rococo, botanik serumlarıyla ünlü Lonjevite ile üç farklı, lezzet dolu aroma blend tasarladı.

Benzersiz lezzetleri ve hayalleri süsleyen pastaları ile Vanilla Rococo’nun Emaar Square’daki Pop-up store’u bugünlerde bu özel, rahatlatıcı ve en değerlisi lezzet dolu kokuları ile de anılıyor.

Mutluluk veren, zinde hissettiren kokular

Kişiye özel pastaları, cupcake’leri, gift box’ları ve patisserie eserleri ile ünlü Vanilla Rococo, Lonjevite ile üç farklı aroma blend tasarladı. Tranquility Aroma Blend, memnunluk veren, iştah açan portakal ile sakinleştirici vetiveri, Radiance Aroma Blend, istikrar verici tarçın ve vanilyayı, zinde hissettiren paçuli ile birleştirdi. Sparkle Aroma Blend’de ise canlandıran limon, güç veren ıtır ve vanilya ile birleşiyor.

ca885638 2cfb 49a3 88dd b8125db3b826 ad8d191a efde 4d2e 951f 40b5b71a3f33
Sanatsal pastalarıyla ünlü Vanilla Rococo’nun merkezi İstanbul’da Etiler’de bulunuyor. Bir müddettir Emaar Square AVM’de açtığı Pop-up Store’da de Anadolu yakasına hizmet veren pasta butiği, dükkana adım atan herkesi sarıp sarmalayan Vanilla Rococo & Lonjevite kokularını müşterilerine de sunuyor.

Fiyat: 400 TL

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu