Magazin

Hadise, Hafsanur Sancaktutan’a dayanak verdi

yeni haber basligi 65fbf

Rol aldığı dizideki mastürbasyon sahnesiyle günlerce konuşulan Hafsanur Sancaktutan, kendisi üzere oyuncu sevgilisi Deniz Can Aktaş ile 3,5 yıllık münasebetini geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla sonlandırmıştı.

hadise hafsanur sancaktutana destek verdi 66701264

Güzel oyuncu, ayrılık sonrası hayranlarını korkutan bir savla gündem oldu. Bircan Bali, ünlü oyuncunun intihar teşebbüsünde bulunduğunu sav etti. Kelam konusu iddiayı net bir lisanla yalanlayan Sancaktutan’a, müzikçi Hadise’den dayanak geldi.

hadise hafsanur sancaktutana destek verdi 663b2889

RTÜK’e seslendi

Sosyal medyada açıklama yapan Hadise, şu sözleri kullandı: “Bu sefer de maksatlarında gencecik bir bayan var! Tekrar birebir haller, birebir tehditler, birebir hadsizliklerle bir bayanı tekraren defa açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. Magazin ismi altında yapılan özel hayata akının sonları artık büsbütün ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu mevzuda en yetkili ünite olan RTÜK gerekeni yapar”.

hadise hafsanur sancaktutana destek verdi 663a7353

Hem Hadise’nin hem de Hafsanur Sancaktutan’ın açıklamalarına karşılık veren Bali’nin söyledikleri dikkat çekti.

“Hadise sus”

Instagram sayfasında Hadise’ye karşılık veren Bircan Bali, şunları söyledi: “Ya Hadise sen de bir sus ya… Senlik bir şey yok, her olaydan kendine hisse çıkarmayı da kes… Enteresan alakanı daha yeni sindiriyoruz. Sen mahrum şu an gündemde ilerleyebilirsin. Şampiyona şeker.”

hadise hafsanur sancaktutana destek verdi 6642b243
hadise hafsanur sancaktutana destek verdi 6642d857

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu