1. Haberler
  2. Teknoloji
  3. Güneş’in yörüngesinde üçgen şeklinde UFO görüldü!

Güneş’in yörüngesinde üçgen şeklinde UFO görüldü!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NASA tarafından 13 Mart’ta kaydedilen Güneş görüntüsünde, UFO gözlemcileri üçgen şekle sahip bir UFO gözlemledi. Ortaya çıkan görüntünün ne olduğuna dair resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

İngiltere merkezli haber sitesi olan Express.co.uk’nin yaptığı haberde, UFO teorileriyle tanınan Scott Waring, NASA’nın 13 Mart’ta kaydettiği görüntülerde Güneş’in yörüngesinde bulunan üçgen şeklinde UFO gözlemlediğini açıkladı.

Scott Waring gözlemlediği UFO hakkında, “Güneş’in bazı görüntülerine bakıyordum ve aylar önce keşfettiğim Siyah Üçgen’e daha yakından bakmaya karar verdim.

Nesne hala orada. Bazı insanlar onun bir bir canlı yapımı değil, Güneş’teki karanlık bir nokta olduğunu söylemeye çalışıyorlar. Ama bu Güneş UFO’nun arkasında döndüğü için bu mümkün değil.

UFO sadece hafifçe sola ve bazen sağa hareket ediyor. Yani bu durumda, UFO yıldızın etrafında yörüngede durduğu anlamına geliyor.

Dokuz aya kadar geri döndüm ve hala orada. Belki de her zaman oradaydı ve NASA sadece kimsenin Güneşimizin yörüngesinde Ay boyutlu bir uzay gemisi fark etmeyeceğini umuyordu.” açıklamalarını yaptı.

Şu an NASA tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Konuşulanların tamamen iddia olduğunu tekrar belirtelim.

NASA Mars’ın en net fotoğrafını paylaştı! Tam 1.8 milyar piksel…

NASA’nın Mars’ı araştıran cihazı olan Curiosity, yıllardır ilginç keşiflere imza atıyor. 2017 yılında yaptıklarıyla uzayla ilgili ilginç fotoğraflar ortaya çıkarmıştı. Şimdi de Mars’ın yüksek çözünürlüklü fotoğrafını çekmeyi başardı.

Curiosity, 24 Kasım – 1 Aralık 20019 tarihleri arasında kızıl gezegen Mars’ın bugüne kadar ki en net fotoğrafını çekti. Bu fotoğraf tam 1.8 milyar pikselden oluşuyor.

Ortaya çıkan fotoğraf, kara delik fotoğrafı gibi bir çok fotoğrafın iç içe birşleştirilmesinden oluşuyor.

Çekilen fotoğrafların bir araya getirilerek oluşturulduğu görsel, 1000’den fazla fotoğrafın birleşiminden oluşuyor. 

Mars gezgininin Mast kamerası diğer bir adıyla Mastcam, üzerinde bulunan telefoto lensi panoroma fotoğraflar oluşturmak için kullandı. 

Ortaya çıkan görsel orijinal haliyle tam 2.45 GB’lık boyuta sahip.

İddia: Uzaylılar Koronavirüs nedeniyle Dünya’yı terk ediyor!

2019 yılının sonlarında Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan Koronavirüs, binlerce insana bulaştı. Ortaya çıkan virüs, komplo teorisyenlerini harekete geçirmeye başladı.

Virüs hakkında ortaya atılan iddialardan sonra, şimdi de uzaylılar ve virüs arasında bağlantılar kurulmaya başlandı. Bu iddiaların sahibi UFO ve uzaylılar hakkında ilginç iddialar açıklayan Scott Waring oldu.

Scott Waring, uzaylıların, Koronavirüs nedeniyle Dünya’dan uzaklaştıklarını ve bunun sonucunda da daha fazla UFO görebileceğimizi açıkladı.

Bu iddialar, Scott Waring’in Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS) yakınlarında bilinmeyen bir aracın göründüğünü ortaya atmasıyla gelişti.

Waring, görüklerini ET Database isimli blogundan paylaşırken, NASA’nın canlı yayınından olayları takip ettiğini ve tuhaf bir nesneyi gördüğünü açıkladı.

Cismin zamanla Dünya’dan uzaklaşması sonucunda Koronavirüs salgınını iddialarına ekleyerek, uzaylıların salgın nedeniyle Dünya’yı terk etmeye başladıklarını ortaya attı.

Bilim insanlarını şaşırtan keşif! Jüpiter’de su bulundu…

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) uzaya gönderdiği ve 5 Temmuz 2016 yılında Jüpiter’in yörüngesine giren insansız uzay aracı Juno, bu tarih itibariyle çalışmalarını sürdürüyor.

Nature Astronomy dergisinde paylaşılan son araştırmalara göre, Juno Jüpiter’in ekvator bölgesinde bulunan atmosferin moleküllerinde yüzde 25 oranında su tespit etti.

NASA’nın 1995 yılında gerçekleştirdiği Galileo, Jüpiter’in Güneşe kıyasla kuru olduğunu öne sürmüştü.

Ortaya çıkanlar sonrasında ; gezegenin su bulundurmasıyla ilgili olarak, tespit edilen ilk veriler olarak kayıtlara geçti.

Yapılan Güneş ve Jüpiter kıyaslamasının sıvı su olarak değil, oksijen ve hidrojen temelli olduğunun altını çizelim.

Arizona’da UFO donanması görüldü!

Express.co.uk isimli İngiltere merkezli internet sitesinin yaptığı haberde ortaya çıkan UFO görüntülerinin 2016 yılının Ağustos ayında gerçekleştiği belirtildi.

Yayınlanan iki dakikalık videoda üç adet ışığın gök yüzünde üçgen şeklinde konumlandığı görülüyor. Bu noktada komplo teoricileri ortaya çıkan görüntünün uzaylıların donanması olduğunu belirtti.

İlginç teorileri ile ünlenen UFO teorisyeni Scott Waring görüntülerle ilgili olarak, “Şimdi bu harika bir manzara. UFO’lar gökyüzünde bir filo oluşturmak için tek tek görünüyor. Muhtemelen bir yeraltı uzaylı üssünden geliyorlardı.

UFO’ların iyi bir misyonu olmayabileceğini iddia etti. Üçgen form şeklinde oldukları için askeri bir amaç güdüyor olabilirler. ABD ordusu bile jetlerini yalnız uçuşa göndermiyor.” dedi.

ABD ellerinde gizli UFO videoları olduğunu açıkladı!

İnternet çağının ortaya çıkması ve iyice gelişmesiyle birlikte neredeyse her gün yeni bir UFO iddiası ortaya atılıyor. Bu iddiaların büyük bir kısmı asılsız ve yalan olsa da bazıları gerçeklik taşıyabiliyor.

ABD Donanması, 2004 yılındaki UFO olayı ile ilgili gizli bilgilere ve görüntülere sahip olduğunu, hatta bu gizli içeriklerin ortaya çıkması halinde ulusal güvenliği tehdit edeceğinin de altını çizdiler.

ABD Donanması’nın, Bilgi Özgürlüğü Yasası nedeniyle bu bilgiyi kamuoyuna açıkladığı gelen bilgiler arasında.

2004 yılında ne olmuştu?

USS Nimitz uçak gemisinde bulunan donanma pilotları 2004 yılında, havada garip bir nesneyle karşılaştılar. Bu obje ile ilgili bazı görüntüler ortaya çıkmıştı.

Araştırmacı Christian Lambright, Bilgi Özgürlüğü Yasası kapsamında olay hakkında ek bilgi istemesiyle birlikte, Donanma İstihbarat Teşkilatı (ONI) Top Secret (gizli bilgi) olarak sınıflandırılan UFO içeriklerine sahip olduğunu açıkladı.

New York Times 2017 Aralık ayında donanma pilotlarının UFO ile karşılaştığı 1 dakikalık video yayınlamıştı.

İngiliz astronot uzaylıların varlığını açıkladı!

1991 yılında SSCB’nin modüler uzay istasyonu Mir’e giden ve İngiltere’nin uzaya çıkan ilk astronotu olma ünvanının sahibi olan Helen Sharman uzaylıların varlığını kabul etti.

İngiliz basınında büyük yankı yaratan açıklamalarda, Sharman Dünya dışı yaşamın kesinlikle var olduğunu fakat bildiğimiz yaşama göre farklı elementlerden olmuş olabileceğini iddia etti.

Observer Magazine’de konuşan Helen Sharman, elementler arasındaki bu fark nedeniyle Dünya dışı varlıkların bizim bilgimiz dışında gezegenimizde olabileceğini açıkladı.

 Bu varlıkların karbon ve nitrojen tabanlı olma ihtimalinin altınız çizen 56 yaşındaki Sharman, “Şu an burada olmaları muhtemel ve biz onları öylece göremeyiz.” dedi.

NASA’nın yeni gezegen arayan uydusu piramitlerin nasıl yapıldığını keşfetmiş olabilir!

Dünya ve uzay hakkında sürekli yeni şeyler araştıran NASA, TESS(öte gezegen arayan uydu) sayesinde, bu sefer Mısırlıların piramitleri nasıl yaptığına dair yeni ipuçları buldu. Araştırmacılar bu ipuçlarını bugüne kadar görmedikleri için şaşkınlık içerisindeler.

Thuban yıldızı olarak da bilinen Alpha Draconis, Dünya’nın dönüş eksenini içerisindeki kuzey kutbuna en yakın olan Kuzey Yıldız’ı olduğu belirtildi.

Bu yıldızın ünü 4 bin 700 yıl önceye kadar dayanıyor. En eski Mısır piramitlerinin inşa edilmesinde önemli bir rolünün olduğu ortaya çıktı.

Pennsylvania’daki Villanova Üniversitesi’nden Angela Kochoska yaptığı açıklamalarda, “Bunu nasıl kaçırdık? Tutulmalar kısa, sadece altı saat sürüyor, bu nedenle yere dayalı gözlemler onları kolayca kaçırabiliyor. Ve yıldız çok parlak olduğu için, NASA’nın Kepler gözlemcisindeki dedektörleri gölgelemiş olabilir, bu da tutulmaları görmemizi engelliyor.

TESS Dünya’dan 270 ışık yılı uzakta olan Thuban yıldızını izliyor ve bu sayede araştırmacılar bu keşfe vardı. Yıldızın 27 gün boyunca parlaklığındaki değişimlerin izlenmesi sonucunda detaylar ortaya çıktı.

Anrik Mısırlılar, Thuban yıldızını kutup yıldızı olarak kabul ediyordu. Bu yıldızın aslında çift yıldız olduğu ortaya çıktı.

4 bin 700 yıl önce Mısırlılar, Thuban yıldızını kutup yıldızı olarak kabul ettikleri için, yapılan piramitler de buna göre tasarlandı.Araştırmacılar piramitlerin Thuban yıldızına göre hizalanarak yapıldığı düşünülüyor.

Antarktika’da ürpertici keşif! Google Earth’te bulundu…

Google Earth üzerinden bir kullanıcının gizemli buluşu görenlere hayrete düşürüyor. Antarktika’da bulunan gizemli yapı hakkında henüz yetkililerden resmi bir açıklama gelmedi.

YouTube kullanıcısı olan Sandra Elena Andrade, Google Earth üzerinden bulduğu gizemli keşfi YouTube üzerinden de paylaştı. Büyük bir buz tabakasının erimesiyle ortaya çıkan yapının ne olduğu henüz bilinmiyor.

İzlediğiniz videoda da gördüğünüz üzere Antarktika’da bulunan keşif düşmüş bir uçan daireyi ya da UFO’yu andırıyor.

Google Earth üzeinden görebileceğiniz yapının, doğal olmadığı aşikar. Antarktika’nın çok geniş buzullarla kaplı olduğunu düşündüğümüzde, kıtada neler bulunabileceği ve buzulların altında neler olabileceği büyük merak konusu.

SpaceX canlı yayınında UFO görüldü!

Tesla ve SpaceX’in sahibi Elon Musk, ilginç projelere hayat veren bir isim. Yeni projelerinden biri olan Starlink için kargo roketi gönderdiği sırada canlı yayında UFO gözlemlendi.

Starlink, uydular aracılığı ile yüksek internet hızı sağlamayı amaçlayan bir proje. Dünya’nın etrafına dizilecek uydular sayesinde internet hızını arttırmak ve erişimin kısıtlı olduğu bölgelerdeki sıkıntıyı gidermek üzerine planlandı.

Bu projenin uydularını yörüngeye taşımak için gönderilen SpaceX kargo roketi geçtiğimiz kasım ayında ateşlendi ve bu olan canlı yayınla aktarıldı. Canlı yayın sırasında çoğu kişinin göremediği bir detay şimdi ortaya çıktı ve yabancı forumlarda fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

Disclose Screen ‘The Grimreefar’ isimli YouTube kanalının ortaya çıkardıklarına göre SpaceX’in bu yayınında UFO görüldü.

Şu an için SpaceX tarafından yapılan bir açıklama yok. Fakat videoyu izlediğiniz zaman işaretli alandan büyük bir nesnenin geçtiğini görebilirsiniz. 

Uzaylıların varlığını kabul eden astronottan yeni açıklamalar!

Uzun zamandır gündeme gelen uzaylı konusuyla ilgili yeni bir açıklama daha geldi. Açıklamayı ilginç şey kılan ise, eski bir ABD astronotu olması. Yani bu sefer uzaylı açıklamaları, uzaya gerçekten gidip, orada üç gün kalan Michael Collins’ten geliyor.

Uzun zaman önce Twitter üzerinden “Uzaylılar var mı?” sorusuna “Evet” cevabı veren Collins, bu sefer de ilgi çekecek cevaplar verdi.

Collins’e Dünya dışındaki yaşamı aramak için ya da daha farklı bir gezegene yerleşmek için yeni bir uçağın dizayn edilip edilmemesi hakkında sorular soruldu.

Apollo 11 gazisi, her iki seçeneğinde bir biri içerisinde bağlantılı olduğunu ve bu nedenle de olabileceği yönünde cevap verdi.

Collins, Twitter üzerinden gelen soruya şu şekilde cevap verdi: Hepsini, hem yaşamı hem de yeri ortaya çıkarabilecek bir yolculuk olan Outward Bound (ABD’deki deneysel eğitim merkezlerinin genel adı) olarak düşünüyorum. “Sonuç olarak, yaşanacak bir yer nihai amaç olabilir, ancak burada bulunan yaşam formlarına bağlı olabilir.

Bu cevabın ardından Twitter kullanıcıları da Collins’e cevap vermeye başladılar ve aralarındaki diyalog büyüdü.

Astronotun tweetine cevaben Mark Johnstone şunları söyledi: “Başka yaşam belirtileri bulmak, Dünya’dan ayrılmak zorunda olmadığımızdan daha kolay olacak ya da daha kolay olmalı. Mesafeyi diğer güneş sistemlerine seyahat etme kabiliyetini geliştirip geliştiremeyeceğimiz sorusunu cevaplamak zor.” dedi.

Marco Thompson ise cevap olarak, “İyi soru. Keşif ve inovasyon yoluyla, Dünya’dan bağımsız bir yerleşme arayacağız; madencilik ve diğer dünya dışı faaliyetler çok kazançlıdır. Ancak evrenin diğer yerlerinde yaşam bulmak, anıtsal bir keşif olurdu ve toplumu değiştirirdi.” ifadelerini kullandı.

Twitter kullanıcısı Kai Noeske ayrıca şunları söyledi: “Fiziğin diğer gök cisimlerini yerleştirmemize izin vereceğini sanmıyorum. Yaşamak için bir yer nihai hedef olabilir, ancak burada bulunan yaşam formlarına bağlı olabilir.”

Michael Collins, Apollo 11 astronotu “Ancak Dünya’dan uzak bir yaşam bulmak insanlık tarihinin en önemli anı olacaktır. “Yaşamın bir defadan fazla bağımsız olarak oluştuğunu, dolayısıyla Evrenin bununla dolu olduğundan emin olurduk; biz yalnız değiliz.” dedi.

Mars’ta NASA aracının yakınında bulunan keşif şaşkınlık yaratıyor!

Son zamanlarda iyiden iyiye yükselen UFO ve uzaylılar hakkındaki dedikodulara bir yenisi daha eklendi. Dedikodulara göre NASA’nın Marsa gönderdiği araç, yer altında gizlenen uzaylıların sığınak girişini keşfetti!

UFO ve uzaylılar hakkındaki çarpıcı açıklamalarıyla tanınan Scott C. Waring ortaya yeni bir iddia daha attı.

Yeni iddiaya göre Mars’ın yüzeyinde yer altına girilen bir geçit buldu.

Bu iddianın yanında birde, görüntüyü kaydeden NASA aracının yakınında, yer altı girişini açan mekanik kol bulunduğunu söyledi.

Waring’in yaptığı bu açıklamaya katılanlar olduğu kadar, karşı çıkanlar da var. Sizce Waring’in söyledikleri doğru mu? Gerçekten Mars’ta uzaylılar olabilir mi?

NASA’nın 1991’de paylaştığı Ay fotoğrafında UFO ortaya çıktı!

Son zamanlarda uzaylılar ve ufolarla ilgili git gide artan söylentilere bir yenisi daha eklendi.

1984 yılında uzaya fırlatılan ve Uluslararası Uzay İstasyonunun yapım aşamasında görevlendirilen Discovery Uzay Mekiği’nin çektiği bir fotoğrafta UFO olduğu söylentileri ortaya çıktı.

UFO gözlemcisi Scott Waring’in açıklamasında, “NASA arşiv fotoğraflarını araştırıyordum ve Shuttle Keşif’in bu güzel Ay fotoğrafını gördüm. O zaman bir şey bulacağımı düşünmedim, sadece güzel bir fotoğraf olduğunu düşündüm. 

Büyüttüm ve otomatik odaklanmaya başladım ve harika bir şey buldum. Fotoğrafın sağ alt köşesinde siyah şimşek UFO vardı. Daha önce bu şekilde bir UFO görmedim. Ve yine de, orada, NASA’nın web sitesinde yeryüzündeki gün batımı bulutlarının üstünde duruyordu.

Bu, dünyayı izleyen akıllı uzaylıların varlığının yüzde 100 kanıtıdır. Astronotlar muhtemelen fotoğrafı çektiklerinde UFO’yu bile görmediler. UFO, Güney Amerika’nın 138 mil (222km) yörüngesinde duruyor.” ifadelerine değindi. Görsellerden gördüğümüz kadarıyla, bir cisim olduğu doğru, fakat UFO olup olmadığı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Van’da UFO görüldü iddiası tartışma yarattı!

Van’da ve Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Yücebelen köyündeki Minarlı Yaylası’nda görülen birçok kişinin UFO (tanımlanamayan uçan nesne) sandığı ışık huzmesinin, Rusya’nın Astrahan kentindeki Kapustin Yar uzay üssünden fırlatılan bir Rus balistik füzesi olduğu anlaşıldı.

Yerel medyada yer alan haberlerde, Ural Dağları bölgesi ve İdil Nehri çevresinde Perşembe gecesi görülen ışık huzmesi, yerel sakinler tarafından UFO sanılmıştı.

Ancak bu cismin, Rusya Savunma Bakanlığı tarafından videosu yayınlanan Kapustin Yar bölgesinden deneme amaçlı fırlatılan Topol-M modeli kıtalararası balistik füzesi olduğu anlaşıldı.

RUSYA SAVUNMA BAKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA GELDİ

Füze denemesi ile ilgili Rusya Savunma Bakanlığı’nın yaptığı resmi açıklamada, “Bakanlık, 28 Kasım 2019’da Astrakhan bölgesindeki Kapustin Yar sahasından bir Topol kıtalararası balistik füzesini test etti. Füze, Kazakistan’ın Sary-Shagan sahasında simüle edilmiş bir hedefi vurdu” denilmişti. Bakanlığın yayınladığı görüntülerde, gökyüzüne atılan füzenin bulutların arasından kayboluşu gözüküyor.

ABD’li profesör Mars’ta böcek buldu! İlk uzaylı ırk keşfedildi…

ABD’li entamolog William Romoser yaptığı uzun süreli araştırmalar sonucunda Mars’ta böcekler bulduğunu açıkladı. Yani Mars’ta uzaylı ırk keşfetti.

Profesör “Mars’ta yaşam vardı ve olmaya da devam edecek.” şeklinde bir açıklama yaptı. Daha sonrasında ise açıklama Ohio Üniversitesi tarafından geri çekildi.

Profesör, Mars’taki böceklerle ilgili çevik süzülme ve uçma gibi özellikler bulunduğunu söyledi.

Kendi fikrine göre bu buluşun Nobel Ödülü seviyesinde olduğunu ve keşfini desteklemek için NASA’nın Curiosity aracı tarafından çekilen fotoğrafları gösterdi.

Fotoğraflarda görülen cisimlerin böceklere benzediğini söylemek mümkün, keşfi yapan Romoser; böceklerin karın, bacak, baş, toraks ve hatta gözlerinin görülebildiğini iddia ediyor.

Henüz netlik kazanmayan bu araştırmadaki açıklamanın, üniversite tarafından neden geri çekildiği hakkında ise net bir bilgi yok. 

İddia: Uzaylılar nükleer silahlarımızla oynuyor!

Birleşik Krallık merkezli Daily Star gazetesinin haberine göre, ABD’de bulunan dünya dışı varlıkları araştırma grubu olan Paradigma’nın kurucusu Stephen Bassett uzaylılarla ilgili yeni bir iddia ortaya attı!

Bassett, uzaylıların dünyada bulunan nükleer silahları istedikleri gibi açıp kapayabildiklerini açıkladı.

Bu kadar güçlü olan ırkın, tehdit olarak değil nükleer silahlanmaya karşı olduklarını ve “Biz insanlara, nükleer silahlardan neden kurtulmak istemiyorsunuz?” demek istediklerini belirtti.

Ayrıca Bassett, ABD hükümetinin; uzaylıların ortaya çıktığı sırada Uluslararası Uzay İstasyonu’nun yayınını kapattırdığını da belirtti.

NASA paylaştı! Güneş’in yanında uzay gemisi var!

Dünyanın en büyük gizemlerinden biri olan UFO’lar ve uzaylılar hakkında her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor.

Aslında bunlara gelişme değil dedikodu desek daha doğru olacaktır. Çünkü herhangi resmi bir kurumdan net bir bilgi henüz yayınlanmadı.

Şimdi ortaya atılan iddialara göre Güneş’in yanında bir uzay gemisi bulunuyor. Bu iddianın sahibi ise UFO uzmanı Scott C Waring isimli kişi.

Waring yaptığı açıklamada, “NASA’nın yayınladığı Güneş fotoğraflarına bakarken, muhteşem bir orana sahip yeni cisim keşfettim.” 

“Bu cisim doğal olamayacak kadar güzel bir simetriye sahip. Boyut olarak neredeyse Ay büyüklğünde. Güneş’in çevresinde daha önce bilinmeyen başka cisimlerde keşfettim. Belki bu uzay gemileri Güneş’i inceliyor.” dedi.

Nesneyi yakından gören pilotlardan biri olan David Fravor ise, UFO kasetlerinin kayboldğunu ama bunun bilinmeyen adamlar yüzünden  değil, kasetlerin üzerine sürekli farklı kayıtların yapılması nedeniyle olduğunu belirtti.

Kaldırılan yasağın ardından donanma, görülen UFO detaylarını anlattı!

Popular Mechanics isimli derginin yanınladıklarına göre, 2004 yılında ortaya çıkan UFO görüntüleriyle ilgili donanmadan açıklama geldi.

Ortaya çıkanlara göre olayların ardından kim olduğu bilinmeyen kişilerin keydedilen verileri topladığını açıklandı.

2004 yılının Kasım ayında, Güney Kaliforniya Sahili’nden yaklaşık olarak 150 kilometre uzakta donanma kruvazörü, gökyüzündeki bir cisimden yayılan radar sinyalleri tespit etmişti. Bu sinyaller bilinen herhangi bir uçağın siyanlleriyle eşleşmedi.

Donanma tarafından yollanan bir savaş uçağı bu nesnenin görüntüsünü çekmeyi başarmıştı.

2017 yılında bu görüntülerin yayın yasağı kaldırıldı. Şimdi de o sırada yaşanan gelişmeler bir bir ortaya çıkmaya başladı.

80.000 fit ile 30.000 fit arasında gezinen cismin fosforlu bir ışıltısı olduğu belirtiliyor.

Gemideki dürbünlerden biriyle nesneye bakan Gary Voorhis, nesnenin çeşitli yönlere doğru döndüğünü, radyo sinyallerinin kaydedilmesinden kısa bir süre sonra iki kişinin helikopter ile gelip, veri kayıtlarının değiştirilmesi gerektiğini söylediklerini belirtti.

Havacılık teknisyeni olan Patrick Hughes, komutanının ve iki bilinmeyen adamın, sabit diskleri değiştirmesini istediklerini iddia etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Güneş’in yörüngesinde üçgen şeklinde UFO görüldü!
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Haber Otuz Dört - Dünya'dan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin