Spor

Galatasaray, Özgür Baran Aksaka’nın kontratını uzattı

yeni haber basligi 692e3

Galatasaray, 19 yaşındaki oyuncusu Özgür Baran Aksaka’nın mukavelesinin uzatıldığını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Akademimizde yetişen futbolcumuz Özgür Baran Aksaka’nın 2024-2025 dönemi sonuna kadar geçerli olan profesyonel mukavelesi tadil edilerek 2025-2026 dönemi sonuna kadar uzatılmıştır.” tabirlerine yer verildi.

🦁 Akademimizde yetişen futbolcumuz Özgür Baran Aksaka’nın 2024-2025 dönemi sonuna kadar geçerli olan profesyonel kontratı tadil edilerek 2025-2026 dönemi sonuna kadar uzatılmıştır. ✍️ pic.twitter.com/F2akhTjsuB

— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) January 17, 2023

“Umarım bu dönem şampiyonlukla biter”

İmzayı atan genç oyuncu da “Öncelikle liderime, idare konseyimize ve bilhassa Okan Hocam’a çok teşekkür ederim. Benim küçük yaşlardan beri Galatasaray’da uzun yıllar oynamak üzere bir hayalim var. Mukavelemi uzattım. Umarım her şey benim için hoş olur. Taraftarlarımız bizi desteklemeyi bırakmasınlar. Biz büsbütün şampiyonluğa odaklandık. Umarım bu dönem bizim için şampiyonlukla biter.” halinde konuştu.

yeni haber basligi 692c3789

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu