Teknoloji

Fahrettin Altun’dan Elon Musk’a: Twitter’ın siyasi hayatımıza müdahalesini açıklayın

600x338fahrettin altun dan twitter in sahibi elon musk a ifsa cagrisi

fahrettin altun dan twitter in sahibi elon musk a ifsa cagrisi159842 0 Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Daire Lideri Fahrettin Altun, Twitter’ın sahibi ve CEO’su Elon Musk’tan şirketin ülkenin siyasi hayatına müdahalesine ait bilgi sağlamasını istedi.

Yapay Zeka Çağında Dezenformasyonla Uğraş Formülleri panelinin açılışında konuşan Altun şu ifadeleri kullandı:

“Geçmişte Twitter üzerinden Türkiye’nin siyasi hayatına yapılan müdahaleleri açıklayın. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve bizlerin toplumsal medya hesaplarına uygulanan gizli sansürü ifşa edin. Türkiye’ye karşı faaliyet gösteren terör örgütlerine sistematik olarak hangi propaganda imkânları sağlandı?”

fahrettin altun dan twitter in sahibi elon musk a ifsa cagrisi159842 1

Elon Musk’ı karşılık vermeye çağırdı

Fahrettin Altun tüm dünyanın yeni sömürgeciliğin kullandığı melez formülleri açık ve net bir halde görebilmesi için Musk’ı bu sorulara yanıt vermeye çağırdı. Ayrıyeten “Açıklamalar yapın ki hepimiz toplumsal medyaya yeniden güvenebilelim ve bunların birer bağlantı platformu olduğuna inanabilelim” dedi.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu