Magazin

Esra Bilgiç, evliliği anlattı

esra bilgic evliligi anlatti 51afd

Son devirde sık sık gündeme gelen ünlüoyuncu Esra Bilgiç, en son Pakistan’da oynadığı reklamlardan kazandığı milyonlarla gündeme gelmişti.

Bilgiç, L’officiel Wedding dergine röportaj verdi. 2017 yılında evlendiği futbolcu Gökhan Töre’den 2019 yılında boşanan oyuncu, evlilik hakkında kanılarını lisana getirdi.

“2 insanın el ele yürümesi”

Güzel oyuncu, “Birbiriyle âlâ anlaşan, birbirini anlayan, birbirini seven, birbirine hürmet duyan, hayat görüşlerinin ve hayal ettikleri hayatın benzeri olduğu iki insanın hayat yolunda el ele yürüme dileği taşıması.” dedi.

“Mesafeliyim”

Kendini de anlatan Esra Bilgiç, “İyi bir dinleyiciyimdir. Mesafeliyim. Saygılıyım. Temkinliyim. Deneyimlerimi seçebileceğime inanırım. Kuşku duyarım ve tereddüt ederim. Aklımı saf dışı bırakarak karar vermem. İkna kabiliyetim yüksektir. Hayatıma dair her şeye karşı özenliyim. Pratik ve hızlıyımdır.” diye konuştu.

esra bilgic evliligi anlatti 51aed881
esra bilgic evliligi anlatti 51af0979
esra bilgic evliligi anlatti 51af1675
esra bilgic evliligi anlatti 524f6842
esra bilgic evliligi anlatti 52501789

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu