Spor

Emre Kocadağ: Fenerbahçe maçında neden 10 dakika uzatma verildi

emre kocadag fenerbahce macinda neden 10 dakika uzatma verildi 531c6

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, Spor Toto Muhteşem Lig’de maçların uzatma müddetlerinden rahatsız olduklarını bildirdi.

Asbaşkan Kocadağ, yaptığı yazılı açıklamada, Beşiktaş maçlarındaki oynanmayan müddetler konusunda hakemlerden hassasiyet beklediklerini belirterek, “Konyaspor maçının çıkışında da söyledim, maçın birinci yarısında 3, ikinci devrede 4 dakika olmak üzere toplam 7 dakikalık uzatmaya bir mana veremedik. Bunu tayin edenlerin kronometrelerinde bir sorun mu var? Beşiktaş maçlarında oynanmayan mühletler konusunda hakemler ve VAR sorumlularını daha titiz bir çalışmaya davet ediyoruz. Bakalım biz galipken kaç dakika verecekler? Bunun da takipçisi olacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

emre kocadag fenerbahce macinda neden 10 dakika uzatma verildi 531ce277

“Hayret ediyoruz”

Gaziantep FK-Fenerbahçe maçında 10 dakika uzatma verilmesini yadırgadıklarını anlatan Kocadağ, “Ne VAR’a gidildi ne de bu süreyi gerektirecek maç içinde rastgele bir sorun yaşanmadı. Hayret ediyoruz.” tabirini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş’ın Konyaspor ile oynadığı maçta 4 dakika uzatma verilmişti.

4 büyüklerin son 5 maçında verilen uzatmalar

Süper Lig’de son 5 haftada oynanan maçlar sonunda Beşiktaş’ın maçlarında ortalama 5,2 dakika uzatma eklenirken, Galatasaray maçlarında 9,5 dakika, Fenerbahçe maçlarında ise 8,4 dakika uzatma eklendi. Trabzonspor maçına eklenen mühlet de 7,8 oldu.

emre kocadag fenerbahce macinda neden 10 dakika uzatma verildi 531e3331

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu