Teknoloji

CS:GO kaç GB? İşte Counter Strike Global Offensive sistem gereksinimleri (2023)

Valve tarafından geliştirilen CS:GO, günümüzün en popüler birinci şahıs nişancı oyunları arasında yer alıyor. 2012’de bilgisayarlar için çıkış yapan Counter Strike Global Offensive, çıktığı günden bu yana oyunseverlerin gözde bilgisayar oyunlarından. Haliyle oyunseverler de “Hangi bilgisayarlar CS:GO kaldırır?” diye merak ediyor. Gelin CS:GO sistem gereksinimleri nelermiş, yakından bakalım.

CS:GO sistem gereksinimleri (PC) 📋

cs go sistem gereksinimleri159290 0 CS:GO, düşük sistem gereksinimleriyle 2023’te hemen hemen her bilgisayar ve laptopun kaldırabileceği bir oyun. İşte PC için Counter Strike Global Offensive sistem gereksinimleri 🔽 

Minimum sistem gereksinimleri 💻

  • Ekran kartı: 256 MB veya daha yüksek belleğe sahip bir ekran kartı
  • RAM: 2 GB
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750
  • Depolama: 15 GB
  • İşletim sistemi: Windows XP ve üzeri
  • DirectX sürümü: DirectX 9 ve üzeri

CS:GO kaç GB depolama alanı ve RAM istiyor 💿

CS:GO, bilgisayar diskinde 15 GB yer kaplamaktadır. Ayrıca Counter Strike Global Offensive’in ihtiyaç duyduğu minimum RAM miktarı da 2 GB.

CS: GO nasıl bir oyun 🔫

cs go sistem gereksinimleri159290 1 Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) bir first-person shooter (FPS) oyunudur. Oyuncular, terörist veya polis takımlarından birine katılarak, birbirleriyle çeşitli haritalarda çatışırlar. Oyunun amacı, rakip takımı yok etmek veya bir görevi tamamlamaktır.

Örneğin, teröristlerin amacı, bir bombayı belirli bir bölgede patlatmakken, polislerin amacı ise bu bombayı etkisiz hale getirmektir. CS:GO, çok oyunculu modları ve birçok e-spor turnuvası ile popülerdir. Oyuncular, oyun süresince kazandıkları para ile silah ve ekipmanlarını satın alabilirler.

CS:GO Künye 🎯

Tür Aksiyon
Geliştirici Valve
Çıkış Tarihi 21 Ağustos 2012
Çok Oyunculu
Türkçe Dil Desteği
Puan ⭐⭐⭐⭐⭐ (4,8)
Platform Windows ve Mac bilgisayarlar
Fiyat Ücretsiz

CS:GO indir bağlantısını ziyaret ederek, Mac ve Windows PC’nize oyunu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu