Teknoloji

Corsair TC100 RELAXED oyuncu koltuğu duyuruldu

600x338corsair tc100 relaxed tanitildi iste ozellikleri ve fiyati

corsair tc100 relaxed tanitildi iste ozellikleri ve fiyati159490 0 Son periyotta oyuncu koltukları da oyuncu donanımı pazarında değerli bir yer kaplamaya başladı. Üreticiler farklı segmentlerde ve farklı fiyat etiketlerinde koltuklar geliştirmeye devam ediyor.

Corsair TC100 RELAXED özellikleri ve fiyatı

Corsair TC100 RELAXED firmanın RELAXED serisindeki birinci eseri olacak. Bu seri daha geniş ve daha ergonomik bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Koltuğun genişliği 375mm iken tam beden dayanağına sahip.

Paslanmaz çelik iskelet gaz kaldırma tekniği ile 100mm alçalıp yükselebiliyor. Yeniden 90 ve 150 derece ortasında yatırmak mümkün. Kol kısımlar ise 4 taraflı olarak ayarlanabiliyor. İsteğe bağlı kumaş yahut peluş koltuk kaplaması tercih edilebiliyor. Corsair TC100 RELAXED oyuncu koltuğu 277$ fiyat etiketi ile satılacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu