Magazin

CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGEND AİLESİNE YENİ ÜYE

Chrissy Teigen ve John Legend, 6 yaşındaki kızları Luna ve 4 yaşındaki oğulları Miles’tan sonra üçüncü çocuklarını karşıladı. Cuma gecesi Legend, özel bir konser sırasında haberi kendisi doğruladı ve yeni üyenin tam da o gün doğduğunu söyledi.

İzleyicilere, eşiyle hastanede geçirdiği günün ardından “fazla uyumadığını” ve “enerjili” hissettiğini söyledi.

Teigen ilk olarak 2022 yılının Ağustos ayında, bir hamilelik kaybını yaşadıktan yaklaşık iki yıl sonra tekrar hamile olduğunu duyurdu. O ve Legend, Jack adını verdikleri ve 20. haftada kaybettikleri bir oğul bekliyorlardı.

“Son birkaç yıl, en hafif tabirle bir duygu bulanıklığı oldu, ancak evimizi ve kalplerimizi yeniden neşe doldurdu. 1 milyar atıştan sonra yolda bir tane daha var.” yazdı. “Her randevuda kendi kendime ‘Tamam, bugün sağlıklıysa duyururum’ dedim ama sonra bir kalp atışı duyduğumda rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum. Bir randevudan sinirden çok heyecanla çıkacağımı hiç sanmıyorum ama şu ana kadar her şey mükemmel ve güzel; kendimi umutlu ve harika hissediyorum.”

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu