Teknoloji

Bütçe telefonu Galaxy A24 Geekbench’te göründü: Neler sunuyor?

600x338butce telefonu galaxy a24 geekbench te gorundu neler sunuyor

butce telefonu galaxy a24 geekbench te gorundu neler sunuyor159505 0 Akıllı telefon rekabetinde Samsung, eser yelpazesini gelişletmeyi sürdürüyor. Bu bağlamda şirket, önümüzdeki haftalarda orta ve giriş düzeyi yeni Galaxy A modellerini duyuracak. Bugün yeni bütçe telefonları ortasından Galaxy A24, Geekbench platformunda görüntülendi. Yaklaşan telefon neler sunuyor? İşte ayrıntılar

Galaxy A24 performansı aşikâr oldu

Geekbench platformunda SM-A245F model numarasıyla görüntülenen Galaxy A24, 4GB bellek, Android 13 işletim sistemi ve 4G tabanlı MediaTek Helio G99 işlemciden güç alıyor. Sonuçlara gelecek olursak, bütçe telefonu tek çekirdek testlerinde 561, çoklu çekirdekte ise 1.943 puanlık bir performans sergiliyor.

Söz konusu skorlar ufak bir kıyaslama ile 2021 yılında piyasaya sürülen Snapdragon 778G yonga setine yakın görünüyor. Bu nedenle fiyat avantajını korumadığı takdirde, Galaxy A24’ün kullanıcılarda hayal kırıklığı yaratabileceğini söyleyebiliriz.

Bir evvelki sızıntılara nazaran Galaxy A24, 50MP birincil ve 13MP selfie kameraları ile karşımıza çıkacak. Telefonun ayrıyeten 25W süratli şarj dayanaklı 5.000mAh pile sahip olacağı belirtiliyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen yeni bütçe telefonu, birinci olarak Hindistan, daha sonrasında ise global pazarda satışa sunulacak.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu