Teknoloji

Bu oyuncu koltuğu Porsche hissiyatı veriyor

600x338porsche oyuncu koltugu tanitildi iste ozellikleri ve fiyati

porsche oyuncu koltugu tanitildi iste ozellikleri ve fiyati159494 0 Oyuncu koltuklarında da artık abartı premium fiyatlar karşımıza çıkmaya başladı. İkonik markaların izlerini taşıyan oyuncu koltukları neredeyse 10 kat daha fazla fiyat etiketlerine satılıyor. RECARO ve Porsche iş birliği buna son örnek.

Porsche hissiyatlı oyuncu koltuğu

Porsche biri pek çok araç markasına koltuk üreten RECARO ve Porsche Design bir ortaya gelerek oyunculara bir Porsche koltuğunda oturuyormuş hissiyatı verecek bir eser tasarlamış. Ortaya RECARO × Porsche Gaming Chair Limited Edition çıkmış.

Yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan imal edilen koltuğun kaplamaları da hava alan kumaştan yapılmış. Kafalık kısmı da RECARO’nun ikonik dizaynlarını kullanmış. Kol kısmı 5D olarak tanımlanıyor ve alüminyum alaşımdan imal.

150 kilograma kadar yük taşıyabilen koltuk oyunculara gerçek bir Porsche koltuğu hissiyatı yaşatacak. Yalnızca 911 adet üretilen RECARO × Porsche Gaming Chair Limited Edition oyuncu koltuğunun fiyatı 2499$ olarak açıklandı.

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu