Spor

Beşiktaş’ta Salih Uçan’ın mukavelesi uzatıldı

besiktasta salih ucanin sozlesmesi uzatildi 51a70

Menajer Ömer Uzun, Salih Uçan’ın Beşiktaş ile mukavelesinde yer alan artı 1 yıllık opsiyonun siyah-beyazlı kulüp tarafından kullanıldığını açıkladı.

Futbolcu menajeri Ömer Uzun; Salih Uçan’ın Beşiktaş ile olan kontratı, Berke Özer ve Ravil Tagir’in meslek planları, Türkiye’de forma giyen genç oyuncuları ve Genoda’da misyon yapan İnanç Yalçın hakkında Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

besiktasta salih ucanin sozlesmesi uzatildi 51a68915

Salih Uçan’la bir dönem daha

Salih Uçan’ın Beşiktaş ile dönem sonunda sona erecek mukavelesindeki artı 1 yıllık opsiyonun Beşiktaş tarafından kullanıldığını tabir eden Ömer Uzun, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Beşiktaş’ta devre ortasında Başakşehir’e giderken bunu Sayın Ceyhun Çıkarı’yla bir arada zati planlamıştık. Lider da bu bahiste destekledi. Salih’e çok güvendiklerini ve bu sene içinde takım yapılanmasında değerli bir yeri olacağını bize söylediler. Salih’e güvendiklerini göstermek emeliyle artı 1 yıllık opsiyonunu kullandılar. 2024 yılında bitiyor kontratı. Resmi olarak mukavelesi 2024’e kadar uzadı. Bu sene sonunda bitmiyor yani onu söyleyebilirim.”

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu