Teknoloji

Asus ROG dünyanın en hızlı oyuncu monitörünün duyurdu

dunyanin en hizli oyuncu monitoru duyuruldu159233 0 CES 2023 fuarında dünyanın en hızlı monitörünü duyuran Dell’in elinden bu unvanı Asus kısa süre sonra aldı. Asus ROG Swift Pro PG248QP oyuncu monitörü 540Hz tazeleme hızı ile rekor kırdı.

Asus ROG Swift Pro PG248QP neler sunuyor?

Asus ROG Swift Pro PG248QP dünyanın en hızlı eSpor monitörü unvanına sahip. Görüntü akışlarını oldukça hızlı hale getiren monitörün diğer bir ilginç özelliği de entegre ESS DAC yongası. Böylece kulaklığı monitöre takarak üst seviye ses kalitesi elde edilebiliyor.

Monitörde Nvidia G-Sync desteğinin yanı sıra performans istatistikleri alabileceğiniz Nvidia Reflex Analyzer desteği de sunuluyor. Kullanıcı oyuncu faresini USB 3.2 girişine takarak bu desteği alabiliyor. Asus ROG Swift Pro PG248QP oyuncu monitörü yıl içerisinde piyasaya sürülecek.

dunyanin en hizli oyuncu monitoru duyuruldu159233 1

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu