Magazin

Armağan Çağlayan, Popstar Mehtap’a karşılık verdi

armagan caglayan popstar mehtapa cevap verdi 4eecc

Ünlü sunucu ve üretimci Armağan Çağlayan, geçen haftalarda akciğer kanserine yakalandığını duyurmuş ve tedaviye başlamıştı.

Tedavisine devam edilen Çağlayan, geçtiğimiz hafta katıldığı programda kendisi hakkında konuşan Popstar Mehtap Yılmaz’a sitem dolu kelamlar söyledi.

“Utanmıyor musunuz?”

Çağlayan şu sözleri kullandı:

“Hakkımda konuşmaya, ‘insan’ olarak utanmıyor musunuz? Ben olsam çok utanırım! Güzel siz kasetimin master’ını stüdyodan çaldılar tekrar okuyacağım diye aldığınız borçları ödemediğiniz için utanmıyorsunuz!”

“Yılan”

Popstar Mehtap, katıldığı programda Armağan Çağlayan’a ‘Yılan’ demiş ve şunları söylemişti: “Benim 15 sene evvel yaşadıklarım size reyting getirmez. Sizin kanalınız bile yok. Benim kalbim kırılır ve ben unutmam. Bir yerde karşılaşmayalım, toslarım. Beşere daima dost gibiler. Beni sırtımdan hançerlediler.”

armagan caglayan popstar mehtapa cevap verdi 4edba770
armagan caglayan popstar mehtapa cevap verdi 4eda9102

Haber34

Haber34 haber sitesi, en güncel ve tarafsız haberleri okuyucularına sunmak için kurulmuş bir platformdur. Haber34, birçok konuda haberleri okuyucularına sunar, özellikle siyasi, ekonomi, spor, teknoloji ve sosyal medya gibi alanlarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu